Eerdere ronden Interne Competitie 2009-2010

24e ronde - donderdag 20 mei

 Cor van      Ingen        - Martin       Roseboom       1-0
 Willem       Slagter      - Bas          West           1-0
 John         Zandvliet    - Sjoerd       Meijer         0-1
 Willem de    Wilde        - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Hans van de  Weteringh    - Hans         Thuijls        rem
 Dick         Krijgsman    - Arnold van d Berg           1-0
 Jos van      Raan         - Gert-Ja van  Meulen         rem
 Sebo         Nienhuis     - Hans         Renken         1-0
 Ben          Verduyn      - Jacob        Bolderman      1-0
 Harmen       Wildenbeest  - Klaas        Kos            rem
 Peter        Jonker       - Roelof van d Meer           rem
 Erwin        Oosterbeek   - Jan          Hartsuiker     0-1
 Gerrit       Bouw         - Herman       Haasjes        0-1

23e ronde - donderdag 6 mei

 Willem       Slagter      - Willem de    Wilde          1-0
 John         Zandvliet    - Cor van      Ingen          0-1
 Bas          West         - Ronald       Klaassen       0-1
 Alfred       Gaasbeek     - Martin       Roseboom       rem
 Bart         Koeweiden    - Peter        Dullaart       rem
 Hans         Thuijls      - Gert-Ja van  Meulen         rem
 Mart         Pol          - Hans van de  Weteringh      0-1
 Klaas        Kos          - Hans         Renken         0-1
 Ben          Zee          - Dick         Krijgsman      0-1
 Roelof van d Meer         - Harmen       Wildenbeest    rem
 Herman       Haasjes      - Bas          Faasse         rem
 Jacob        Bolderman    - Jan          Hartsuiker     1-0
 Joeke van de Meulen       - Huub         Grim           0-1
 Anton        Spronk       - Gerrit       Bouw           1-0
 Coen         Groen        - Peter        Jonker         0-1
 Riet de      Mol          - Loek         Platschorre    0-1

22e ronde - donderdag 29 april

 Sjoerd       Meijer       - Willem       Slagter        rem
 Ronald       Klaassen     - Cor van      Ingen          rem
 Bas          West         - Willem de    Wilde          0-1
 Martin       Roseboom     - Dick         Krijgsman      1-0
 Alfred       Gaasbeek     - John         Zandvliet      0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - Bart         Koeweiden      rem
 Hans         Thuijls      - Mart         Pol            rem
 Hans         Renken       - Hans van de  Weteringh      0-1
 Ben          Zee          - Klaas        Kos            rem
 Ben          Verduyn      - Sebo         Nienhuis       0-1
 Harmen       Wildenbeest  - Herman       Haasjes        1-0
 Jan          Hartsuiker   - Peter        Jonker         1-0
 Roelof van d Meer         - Jacob        Bolderman      1-0
 Loek         Platschorre  - Coen         Groen          1-0
 Huub         Grim         - Riet de      Mol            1-0
 Anton        Spronk       - Bas          Faasse         0-1 

21e ronde - donderdag 22 april

 Cor van      Ingen        - Bas          West           rem
 Ronald       Klaassen     - Sjoerd       Meijer         rem
 Bart         Koeweiden    - Willem       Slagter        0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - John         Zandvliet      0-1
 Martin       Roseboom     - Hans         Thuijls        rem
 Peter        Dullaart     - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Dick         Krijgsman    - Hans         Renken         rem
 Hans van de  Weteringh    - Ben          Zee            1-0
 Klaas        Kos          - Ben          Verduyn        1-0
 Arnold van d Berg         - Joeke van de Meulen         1-0
 Peter        Jonker       - Sebo         Nienhuis       1-0
 Harmen       Wildenbeest  - Mart         Pol            0-1
 Jan          Hartsuiker   - Herman       Haasjes        0-1
 Jacob        Bolderman    - Riet de      Mol            1-0
 Loek         Platschorre  - Anton        Spronk         1-0
 Bas          Faasse       - Huub         Grim           0-1
 Gerrit       Bouw         - Coen         Groen          0-1

20e ronde - donderdag 15 april

 Cor van      Ingen        - Peter        Dullaart       1-0
 Bas          West         - Sjoerd       Meijer         0-1
 Willem       Slagter      - Ronald       Klaassen       0-1
 John         Zandvliet    - Bart         Koeweiden      0-1
 Willem de    Wilde        - Martin       Roseboom       1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Hans van de  Weteringh      1-0
 Hans         Renken       - Gert-Ja van  Meulen         0-1
 Ben          Zee          - Hans         Thuijls        rem
 Ben          Verduyn      - Harmen       Wildenbeest    1-0
 Mart         Pol          - Roelof van d Meer           1-0
 Klaas        Kos          - Dick         Krijgsman      0-1
 Sebo         Nienhuis     - Jan          Hartsuiker     1-0
 Herman       Haasjes      - Huub         Grim           1-0
 Peter        Jonker       - Arnold van d Berg           0-1
 Jacob        Bolderman    - Loek         Platschorre    1-0
 Coen         Groen        - Bas          Faasse         0-1
 Riet de      Mol          - Gerrit       Bouw           1-0

19e ronde - donderdag 1 april

 Sjoerd       Meijer       - Cor van      Ingen          rem
 Bas          West         - John         Zandvliet      1-0
 Willem       Slagter      - Peter        Dullaart       rem
 Bart         Koeweiden    - Ronald       Klaassen       0-1
 Hans         Renken       - Martin       Roseboom       0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - Dick         Krijgsman      1-0
 Hans van de  Weteringh    - Willem de    Wilde          0-1
 Hans         Thuijls      - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Harmen       Wildenbeest  - Jos van      Raan           0-1
 Jan          Hartsuiker   - Klaas        Kos            0-1
 Ben          Verduyn      - Mart         Pol            rem
 Sebo         Nienhuis     - Anton        Spronk         1-0
 Roelof van d Meer         - Arnold van d Berg           rem
 Herman       Haasjes      - Peter        Jonker         0-1
 Huub         Grim         - Coen         Groen          1-0
 Gerrit       Bouw         - Jacob        Bolderman      0-1

18e ronde - donderdag 25 maart

 Cor van      Ingen        - Hans         Renken         1-0
 Dick         Krijgsman    - Hans         Thuijls        rem
 Jos van      Raan         - Peter        Jonker         1-0
 Jan          Hartsuiker   - Harmen       Wildenbeest    rem
 Mart         Pol          - Sebo         Nienhuis       rem
 Roelof van d Meer         - Ben          Verduyn        0-1
 Anton        Spronk       - Huub         Grim           1-0
 Jacob        Bolderman    - Herman       Haasjes        0-1
 Riet de      Mol          - Coen         Groen          0-1
 Gerrit       Bouw         - Bas          Faasse         0-1

17e ronde - donderdag 18 maart

 Sjoerd       Meijer       - Bart         Koeweiden      1-0
 Cor van      Ingen        - Willem       Slagter        rem
 Peter        Dullaart     - John         Zandvliet      1-0
 Martin       Roseboom     - Ben          Zee            1-0
 Ronald       Klaassen     - Alfred       Gaasbeek       1-0
 Willem de    Wilde        - Jos van      Raan           1-0
 Hans         Thuijls      - Hans         Renken         0-1
 Dick         Krijgsman    - Hans van de  Weteringh      rem
 Klaas        Kos          - Roelof van d Meer           1-0
 Harmen       Wildenbeest  - Gert-Ja van  Meulen         rem
 Arnold van d Berg         - Mart         Pol            rem
 Ben          Verduyn      - Herman       Haasjes        1-0
 Anton        Spronk       - Jan          Hartsuiker     0-1
 Huub         Grim         - Gerrit       Bouw           1-0
 Jacob        Bolderman    - Joeke van de Meulen         0-1
 Bas          Faasse       - Riet de      Mol            1-0

16e ronde - donderdag 4 maart

 John         Zandvliet    - Cor van      Ingen          1-0
 Willem       Slagter      - Sjoerd       Meijer         1-0
 Bart         Koeweiden    - Martin       Roseboom       1-0
 Hans         Renken       - Bas          West           rem
 Peter        Dullaart     - Hans van de  Weteringh      1-0
 Hans         Thuijls      - Ronald       Klaassen       rem
 Alfred       Gaasbeek     - Dick         Krijgsman      rem
 Ben          Zee          - Gert-Ja van  Meulen         rem
 Willem de    Wilde        - Klaas        Kos            1-0
 Roelof van d Meer         - Jos van      Raan           rem
 Jan          Hartsuiker   - Mart         Pol            1-0
 Peter        Jonker       - Jacob        Bolderman      1-0
 Herman       Haasjes      - Loek         Platschorre    rem
 Erwin        Oosterbeek   - Anton        Spronk         rem
 Riet de      Mol          - Huub         Grim           1-0
 Gerrit       Bouw         - Arnold van d Berg           0-1

15e ronde - donderdag 18 februari

 Cor van      Ingen        - Bart         Koeweiden      1-0
 John         Zandvliet    - Willem       Slagter        rem
 Bas          West         - Ben          Zee            1-0
 Hans         Renken       - Ronald       Klaassen       rem
 Hans van de  Weteringh    - Martin       Roseboom       1-0
 Dick         Krijgsman    - Sjoerd       Meijer         0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - Willem de    Wilde          1-0
 Klaas        Kos          - Herman       Haasjes        1-0
 Harmen       Wildenbeest  - Ben          Verduyn        1-0
 Mart         Pol          - Roelof van d Meer           rem
 Anton        Spronk       - Gerrit       Bouw           1-0
 Joeke van de Meulen       - Riet de      Mol            1-0
 Huub         Grim         - Jacob        Bolderman      0-1

14e ronde - donderdag 4 februari

 Sjoerd       Meijer       - John         Zandvliet      rem
 Bart         Koeweiden    - Bas          West           1-0
 Martin       Roseboom     - Cor van      Ingen          rem
 Ben          Zee          - Peter        Dullaart       rem
 Ronald       Klaassen     - Mart         Pol            1-0
 Hans van de  Weteringh    - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Jos van      Raan         - Harmen       Wildenbeest    1-0
 Gert-Ja van  Meulen       - Hans         Thuijls        rem
 Ewout        Fakkel       - Klaas        Kos            0-1
 Herman       Haasjes      - Anton        Spronk         1-0
 Sebo         Nienhuis     - Huub         Grim           1-0
 Jacob        Bolderman    - Riet de      Mol            1-0
 Gerrit       Bouw         - Peter        Jonker         0-1

13e ronde - donderdag 28 januari

 Sjoerd       Meijer       - Cor van      Ingen          rem
 John         Zandvliet    - Bas          West           1-0
 Willem       Slagter      - Dick         Krijgsman      1-0
 Martin       Roseboom     - Hans         Renken         rem
 Ben          Zee          - Bart         Koeweiden      0-1
 Hans         Thuijls      - Hans van de  Weteringh      rem
 Willem de    Wilde        - Mart         Pol            1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Harmen       Wildenbeest    1-0
 Ronald       Klaassen     - Jos van      Raan           rem
 Ben          Verduyn      - Ewout        Fakkel         0-1
 Anton        Spronk       - Klaas        Kos            rem
 Huub         Grim         - Joeke van de Meulen         rem
 Herman       Haasjes      - Gert-Ja van  Meulen         0-1
 Henk         Renger       - Jan          Hartsuiker     0-1
 Jacob        Bolderman    - Sebo         Nienhuis       0-1
 Riet de      Mol          - Gerrit       Bouw           1-0

Toelichting wedstrijdleider stand na 12 ronden.

Hierbij de stand na ronde 12. Aangezien we nu op de helft zitten is bekend wie er zijn
gepromoveerd en gedegradeerd.

Kampioen in de C-groep is Herman Haasjes, hij promoveert naar de B-groep In de B-groep is Ben Zee de winterkampioen. Bart Koeweiden staat 2e, maar die heeft te weinig wedstrijden gespeeld om te promoveren. Daarom promoveren hier ook Peter Dullaart en Mart Pol. Degradanten zijn Sebo Nienhuis, Peter Jonker, Jacob Bolderman en Anton Spronk. Erwin Oosterbeek en Frank Buunk heb- ben niet genoeg gespeeld om te degraderen. Tenslotte degraderen Jan Hartsuiker, Jos van Raan en Ronald Klaassen uit de A-groep.

Stand na 12 ronden

 
 Nr   Naam                        Punten   Waarde   Rating   Subg   TPR
  1   Sjoerd       Meijer          984.0     100     1991   A*   2068   
  2   Cor van      Ingen           892.0      99     1951   A    2013   
  3   Bas          West            813.0      98     1919   A    1916   
  4   John         Zandvliet       728.5      97     1817   A    1785   
  5   Dick         Krijgsman       699.5      96     1720   A    1731   
  6   Willem       Slagter         699.0      95     1813   A    1826   
  7   Martin       Roseboom        685.5      94     1829   A    1806   
  8   Ben          Zee             677.0      93     1728   B*   1761   
  9   Hans         Renken          646.0      92     1770   A    1769   
 10   Hans van de  Weteringh       622.5      91     1710   A    1757   
 11   Bart         Koeweiden       619.5      90     1667   B    1944   
 12   Peter        Dullaart        611.0      89     1722   B    1625   
 13   Hans         Thuijls         592.0      88     1738   A    1750   
 14   Mart         Pol             570.5      87     1590   B    1583   
 15   Willem de    Wilde           556.0      86     1759   A    1665   
 16   Harmen       Wildenbeest     546.5      85     1595   B    1689   
 17   Alfred       Gaasbeek        544.0      84     1692   B    1680   
 18   Ronald       Klaassen        541.5      83     1737   A    1735   
 19   Roelof van d Meer            529.5      82     1521   B    1666   
 20   Jos van      Raan            521.0      81     1659   A    1629   
 21   Ben          Verduyn         503.5      80     1574   B    1602   
 22   Loek         Platschorre     466.5      79     1449   B    1520   
 23   Gert-Ja van  Meulen          465.0      78     1636   B    1539   
 24   Ewout        Fakkel          433.0      77     1756   B    1563   
 25   Herman       Haasjes         432.5      76     1258   C*   1281   
 26   Klaas        Kos             430.0      75     1495   B    1551   
 27   Henk         Renger          429.5      74     1518   B    1458   
 28   Arnold van d Berg            429.5      73     1420   C    1424   
 29   Anton        Spronk          420.0      72     1565   B    1465   
 30   Jan          Hartsuiker      416.5      71     1565   A    1528   
 31   Huub         Grim            396.0      70     1221   C    1302   
 32   Joeke van de Meulen          382.0      69     1391   C    1401   
 33   Erwin        Oosterbeek      380.0      68     1598   B    1620   
 34   Jacob        Bolderman       368.5      67     1380   B    1333   
 35   Peter        Jonker          366.5      66     1462   B    1443   
 36   Sebo         Nienhuis        340.0      65     1525   B    1406   
 37   Coen         Groen           339.0      64     1106   C    1226   
 38   Frank        Buunk           294.0      63     1593   B    -
 39   Herman van   Scherrenburg    287.5      62     1378   C    -
 40   Kim Nhat     Pham            286.5      61     1394   C    772    
 41   Riet de      Mol             210.0      60     1123   C    1116   
 42   Gerrit       Bouw            149.5      59     1062   C    971    

12e ronde - donderdag 21 januari

 Dick         Krijgsman    - Martin       Roseboom       rem
 Willem       Slagter      - Hans         Thuijls        1-0
 Hans van de  Weteringh    - Ben          Zee            rem
 Peter        Dullaart     - Jos van      Raan           1-0
 Mart         Pol          - Arnold van d Berg           1-0
 Willem de    Wilde        - Ronald       Klaassen       rem
 Loek         Platschorre  - Jacob        Bolderman      1-0
 Klaas        Kos          - Henk         Renger         rem
 Jan          Hartsuiker   - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Huub         Grim         - Peter        Jonker         1-0
 Joeke van de Meulen       - Gerrit       Bouw           1-0
 Riet de      Mol          - Herman       Haasjes        0-1

11e ronde - donderdag 3 december

 Cor van      Ingen        - Willem       Slagter        1-0
 Bas          West         - Martin       Roseboom       1-0
 Hans         Renken       - Sjoerd       Meijer         0-1
 Hans         Thuijls      - Dick         Krijgsman      rem
 Peter        Dullaart     - Roelof van d Meer           rem
 Jos van      Raan         - Willem de    Wilde          rem
 Ronald       Klaassen     - Hans van de  Weteringh      rem
 Harmen       Wildenbeest  - Ben          Zee            0-1
 Mart         Pol          - Alfred       Gaasbeek       rem
 Ben          Verduyn      - Henk         Renger         1-0
 Arnold van d Berg         - Sebo         Nienhuis       1-0
 Jan          Hartsuiker   - Gert-Ja van  Meulen         rem
 Klaas        Kos          - Loek         Platschorre    rem
 Anton        Spronk       - Joeke van de Meulen         1-0
 Herman       Haasjes      - Jacob        Bolderman      rem
 Peter        Jonker       - Riet de      Mol            1-0
 Gerrit       Bouw         - Huub         Grim           0-1

10e ronde - donderdag 26 november

 Bas          West         - Cor van      Ingen          rem
 Martin       Roseboom     - Sjoerd       Meijer         rem
 Dick         Krijgsman    - John         Zandvliet      rem
 Hans van de  Weteringh    - Hans         Renken         0-1
 Ben          Zee          - Mart         Pol            1-0
 Roelof van d Meer         - Willem de    Wilde          rem
 Jos van      Raan         - Klaas        Kos            1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Hans         Thuijls        0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - Ewout        Fakkel         rem
 Loek         Platschorre  - Riet de      Mol            1-0
 Sebo         Nienhuis     - Herman       Haasjes        0-1
 Jacob        Bolderman    - Gerrit       Bouw           1-0
 Peter        Jonker       - Anton        Spronk         0-1
 Coen         Groen        - Huub         Grim           rem

9e ronde - donderdag 19 november

 Sjoerd       Meijer       - Bas          West           1-0
 John         Zandvliet    - Martin       Roseboom       rem
 Hans van de  Weteringh    - Harmen       Wildenbeest    1-0
 Hans         Renken       - Cor van      Ingen          0-1
 Hans         Thuijls      - Ben          Zee            rem
 Mart         Pol          - Jos van      Raan           1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Willem       Slagter        0-1
 Roelof van d Meer         - Dick         Krijgsman      0-1
 Willem de    Wilde        - Peter        Dullaart       rem
 Klaas        Kos          - Sebo         Nienhuis       rem
 Gert-Ja van  Meulen       - Ben          Verduyn        rem
 Ewout        Fakkel       - Peter        Jonker         rem
 Arnold van d Berg         - Jan          Hartsuiker     rem
 Joeke van de Meulen       - Jacob        Bolderman      rem
 Huub         Grim         - Herman       Haasjes        0-1
 Riet de      Mol          - Anton        Spronk         0-1
 Gerrit       Bouw         - Coen         Groen          0-1

8e ronde - donderdag 5 november

 Bas          West         - Roelof van d Meer           1-0
 Cor van      Ingen        - Sjoerd       Meijer         rem
 Hans         Renken       - Alfred       Gaasbeek       1-0
 Martin       Roseboom     - Willem de    Wilde          1-0
 Willem       Slagter      - Ben          Zee            1-0
 Dick         Krijgsman    - Gert-Ja van  Meulen         1-0
 Ronald       Klaassen     - Harmen       Wildenbeest    0-1
 Hans         Thuijls      - Sebo         Nienhuis       1-0
 Peter        Dullaart     - Loek         Platschorre    1-0
 Jos van      Raan         - Arnold van d Berg           1-0
 Mart         Pol          - Jacob        Bolderman      1-0
 Henk         Renger       - Peter        Jonker         1-0
 Klaas        Kos          - Hans van de  Weteringh      0-1
 Ewout        Fakkel       - Jan          Hartsuiker     rem
 Anton        Spronk       - Ben          Verduyn        0-1
 Herman       Haasjes      - Coen         Groen          1-0
 Gerrit       Bouw         - Riet de      Mol            0-1

7e ronde - donderdag 29 oktober

 Sjoerd       Meijer       - Roelof van d Meer           1-0
 Bas          West         - Hans         Renken         rem
 John         Zandvliet    - Ronald       Klaassen       rem
 Willem de    Wilde        - Cor van      Ingen          0-1
 Ben          Zee          - Hans van de  Weteringh      rem
 Harmen       Wildenbeest  - Loek         Platschorre    1-0
 Gert-Ja van  Meulen       - Klaas        Kos            rem
 Sebo         Nienhuis     - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Peter        Jonker       - Mart         Pol            rem
 Henk         Renger       - Willem       Slagter        0-1
 Jacob        Bolderman    - Dick         Krijgsman      0-1
 Jan          Hartsuiker   - Gerrit       Bouw           1-0
 Joeke van de Meulen       - Hans         Thuijls        0-1
 Coen         Groen        - Arnold van d Berg           0-1
 Anton        Spronk       - Herman       Haasjes        1-0

6e ronde - donderdag 22 oktober

 Roelof van d Meer         - Sebo         Nienhuis       1-0
 Cor van      Ingen        - Martin       Roseboom       rem
 Hans         Renken       - Klaas        Kos            1-0
 Ronald       Klaassen     - Bas          West           0-1
 Alfred       Gaasbeek     - Henk         Renger         1-0
 Hans van de  Weteringh    - John         Zandvliet      0-1
 Loek         Platschorre  - Joeke van de Meulen         1-0
 Willem       Slagter      - Harmen       Wildenbeest    rem
 Jacob        Bolderman    - Willem de    Wilde          0-1
 Coen         Groen        - Gert-Ja van  Meulen         0-1
 Ben          Verduyn      - Peter        Dullaart       rem
 Jan          Hartsuiker   - Anton        Spronk         1-0
 Riet de      Mol          - Mart         Pol            0-1
 Herman       Haasjes      - Gerrit       Bouw           0-1

5e ronde - donderdag 8 oktober

 Sjoerd       Meijer       - Hans van de  Weteringh      1-0
 Cor van      Ingen        - Bas          West           rem
 Martin       Roseboom     - Harmen       Wildenbeest    1-0
 Sebo         Nienhuis     - Gert-Ja van  Meulen         1-0
 Klaas        Kos          - John         Zandvliet      rem
 Willem de    Wilde        - Jos van      Raan           1-0
 Henk         Renger       - Coen         Groen          1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Bart         Koeweiden      0-1
 Dick         Krijgsman    - Anton        Spronk         1-0
 Loek         Platschorre  - Hans         Renken         0-1
 Hans         Thuijls      - Willem       Slagter        rem
 Arnold van d Berg         - Herman       Haasjes        1-0
 Mart         Pol          - Jan          Hartsuiker     rem
 Riet de      Mol          - Joeke van de Meulen         0-1
 Gerrit       Bouw         - Ben          Verduyn        0-1

4e ronde - donderdag 1 oktober

 Bas          West         - Hans van de  Weteringh      rem
 Bart         Koeweiden    - Sjoerd       Meijer         0-1
 Ben          Zee          - Alfred       Gaasbeek       rem
 John         Zandvliet    - Hans         Thuijls        1-0
 Sebo         Nienhuis     - Ronald       Klaassen       0-1
 Gert-Ja van  Meulen       - Hans         Renken         rem
 Jos van      Raan         - Cor van      Ingen          0-1
 Coen         Groen        - Riet de      Mol            1-0
 Henk         Renger       - Roelof van d Meer           0-1
 Peter        Jonker       - Martin       Roseboom       0-1
 Joeke van de Meulen       - Willem de    Wilde          0-1
 Dick         Krijgsman    - Jan          Hartsuiker     1-0
 Mart         Pol          - Peter        Dullaart       rem
 Anton        Spronk       - Willem       Slagter        0-1
 Arnold van d Berg         - Gerrit       Bouw           1-0
 Ben          Verduyn      - Erwin        Oosterbeek     0-1

3e ronde - donderdag 24 september

 Bart         Koeweiden    - Henk         Renger         1-0
 Bas          West         - Sjoerd       Meijer         rem
 Hans van de  Weteringh    - Gert-Ja van  Meulen         1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Willem de    Wilde          1-0
 Ronald       Klaassen     - Ben          Zee            rem
 Harmen       Wildenbeest  - Sebo         Nienhuis       rem
 Roelof van d Meer         - Mart         Pol            1-0
 Hans         Renken       - Anton        Spronk         1-0
 John         Zandvliet    - Peter        Jonker         rem
 Joeke van de Meulen       - Dick         Krijgsman      1-0
 Willem       Slagter      - Cor van      Ingen          0-1
 Coen         Groen        - Gerrit       Bouw           1-0
 Riet de      Mol          - Jacob        Bolderman      0-1
 Kim Nhat     Pham         - Loek         Platschorre    0-1
 Peter        Dullaart     - Arnold van d Berg           1-0
 Jan          Hartsuiker   - Martin       Roseboom       0-1

2e ronde - donderdag 17 september

 Sjoerd       Meijer       - Hans         Thuijls        1-0
 Ben          Zee          - Jos van      Raan           rem
 Hans van de  Weteringh    - Mart         Pol            1-0
 Sebo         Nienhuis     - Jacob        Bolderman      1-0
 Alfred       Gaasbeek     - Bas          West           0-1
 Cor van      Ingen        - John         Zandvliet      rem
 Willem       Slagter      - Ben          Verduyn        1-0
 Riet de      Mol          - Henk         Renger         0-1
 Peter        Jonker       - Joeke van de Meulen         1-0
 Hans         Renken       - Bart         Koeweiden      0-1
 Martin       Roseboom     - Dick         Krijgsman      rem
 Gerrit       Bouw         - Anton        Spronk         0-1
 Peter        Dullaart     - Harmen       Wildenbeest    0-1
 Arnold van d Berg         - Roelof van d Meer           0-1

1e ronde - donderdag 10 september

 Sjoerd       Meijer       - Willem       Slagter        1-0
 Hans         Thuijls      - Peter        Dullaart       1-0
 Jos van      Raan         - Jan          Hartsuiker     1-0
 Gert-Ja van  Meulen       - Peter        Jonker         1-0
 Bart         Koeweiden    - Erwin        Oosterbeek     1-0
 Willem de    Wilde        - Hans         Renken         rem
 Henk         Renger       - Arnold van d Berg           1-0
 Mart         Pol          - Ewout        Fakkel         rem
 Jacob        Bolderman    - Coen         Groen          1-0
 Martin       Roseboom     - Ronald       Klaassen       0-1
 Dick         Krijgsman    - Ben          Zee            0-1
 Anton        Spronk       - Alfred       Gaasbeek       0-1
 Roelof van d Meer         - Klaas        Kos            0-1
 Herman       Haasjes      - Riet de      Mol            0-1