Jeugd ESV seizoen 2003/2004
 

Snelschaken Jeugd 10 en 17 juni en Prijsuitreiking

Op 17 juni werd het seizoen bij de jeugd afgesloten.
Kim-Nhat Pham is jeugdkampioen van het seizoen 2003-2004 geworden.
Jan-Bart ten Hove won de tweede prijs door van de overige jeugd de beste prestatie in een snelschaakvijfkamp neer te zetten.
Tobias Grond won de derde prijs door de snelschaakzeskamp in de stap 1 groep te winnen.
Eindstanden snelschaken laatste avond (17 juni):
Groep A                       Groep B
1. Kim-Nhat Pham        4     1. Tobias Grond         4
2. Jan-Bart ten Hove    3     2. Laura Grond          2
3. Lois van der Meijden 2        Twan van der Meijden 2
4. Erik Snijder         1     4. Jip Boschma          2
5. Sytse Hartvelt       0        Nynke Hartvelt       2
                              6. Sietske Boschma      1

Eindstanden snelschaken voorlaatste avond (10 juni):
Groep A                       Groep B
1. Lois van der Meijden 4    1. Twan van der Meijden 3
2. Sytse Hartvelt       4     2. Tobias Grond         2
3. Diederik van Besouw  2       Nynke Hartvelt       2
   Jan-Bart ten Hove    2       Jip Boschma          2
   Dion Westmaas        2    5. Laura Grond          2
   Erik Snijder         2    6. Sietske Boschma       
   Vincent Bos          2

Vijfde periode Interne competitie

Eindstand (na zeven ronden):
 1. Kim-Nhat Pham          7
 2. Lois van der Meijden   4
    Nynke Hartvelt         4
    Jan-Bart ten Hove      4
 5. Tobias Grond           3
    Sytse Hartvelt         3
    Laura Grond            3
 8. Kiyana Elahi           3
 9. Twan van der Meijden   2
    Erik Snijder           2
    Dion Westmaas          2
12. Caspar Bik             1
    Diederik van Besouw    1
14. Sietske Boschma         
15. Jip Boschma            0
    Vincent Bos            0

Zevende ronde (3 juni):
Tobias - Nynke 0-1
Laura - Sietske -
Jip - Kiyana 0-1
Diederik - Jan-Bart 0-1
Erik - Dion 0-1
Kim-Nhat - Sytse 1-0

Zesde ronde (27 mei):
Jan-Bart - Sytse 1-0
Kiyana - Lois 0-1
Nynke - Twan 1-0
Kim-Nhat vrij

Vijfde ronde (13 mei):
Tobias - Kim-Nhat 0-1
Laura - Sytse 0-1
Sietske - Lois 0-1
Caspar - Twan 1-0
Jan-Bart - Jip 1-0
Nynke - Diederik 0-1
Erik vrij

Vierde ronde (29 april):
Kiyana - Jip 1-0
Sietske - Nynke 0-1
Laura - Tobias 0-1
Sytse en Kim-Nhat vrij

Derde ronde (22 april):
Jan-Bart - Kim-Nhat 0-1
Tobias - Sytse -
Harmen - Erik 1-0
Laura - Sietske 1-0
Jip - Nynke 0-1
Diederik - Kiyana 0-1
Dion vrij

Tweede ronde (15 april):
Vincent - Sytse 0-1
Caspar - Harmen 0-1
Jip - Laura 0-1
Lois - Kiyana 1-0
Erik - Diederik 1-0
Twan - Nynke 1-0
Sietske - Remco 0-1
Kim-Nhat en Tobias vrij

Eerste ronde (8 april):
Twan - Jip 1-0
Caspar - Lois 0-1
Sytse - Jan-Bart 0-1
Laura - Sietske 1-0
Tobias - Nynke 1-0
Kim-Nhat en Harmen vrij

Vierde periode Interne competitie

Eindstand (na zeven ronden):
 1. Lois van der Meijden   6
 2. Dion Westmaas          5
    Kim-Nhat Pham          5
 3. Twan van der Meijden   4
    Jan-Bart ten Hove      4
 6. Sytse Hartvelt         3
 7. Jip Boschma            3
    Vincent Bos            3
    Nynke Hartvelt         3
    Kiyana Elahi           3
11. Caspar Bik             2
    Laura Grond            2
    Erik Snijder           2
    Tobias Grond           2
15. Diederik van Besouw    1
16. Harmen Koopman          
17. Sietske Boschma        0
    Karam                  0

Zevende ronde (1 april):
Lois - Harmen 1-0
Dion - Sytse 1-0
Jip - Jan-Bart 0-1
Nynke - Twan 0-1
Caspar - Vincent 0-1
Kiyana - Erik 1-0
Laura - Sietske 1-0
Kim-Nhat vrij

Zesde ronde (25 maart):
Lois - Vincent 1-0
Jan-Bart - Kim-Nhat 0-1
Laura - Nynke 0-1
Kiyana - Caspar 1-0
Tobias - Karam 1-0
Harmen - Sytse -
Erik - Twan 1-0

Vijfde ronde (18 maart):
uitslagen niet ontvangen

Vierde ronde (11 maart):
uitslagen niet ontvangen

Derde ronde (4 maart):
Sytse - Twan 1-0
Caspar - Dion 0-1
Jan-Bart - Kim-Nhat 1-0
Diederik - Harmen 1-0
Vincent - Kiyana 1-0
Sietske - Lois 0-1
Laura - Jip 0-1
Tobias - Nynke 0-1

Tweede ronde (19 februari):
Harmen Koopman - Jan-Bart ten Hove 0-1
Twan van der Meijden - Jip 1-0
Caspar Bik - Kiyana Elahi 1-0
Dion Westmaas - Sytse Hartvelt 0-1
Nynke Hartvelt - Lois van der Meijden 0-1

Eerste ronde (12 februari):
Lois van der Meijden - Diederik van Besouw 1-0
Nynke Hartvelt - Jip 0-1
Harmen Koopman - Sytse Hartvelt 0-1
Erik Snijder - Dion Westmaas 0-1
Twan van der Meijden en Kim-Nhat Pham vrij

Edes Kampioenschap Basisscholen

De Vlinderboom uit de Edese wijk De Rietkampen is dit jaar kampioen geworden bij het Edes Kampioenschap voor Basisscholen, dat door ESV op woensdagmiddag 11 februari in de Rehoboth gehouden werd. Van de elf teams toonde het team, dat bestond uit Benjamin ten Holte, Thomas Slijper, Dimitri Krabbenborg en Lennart Wilming, zich de sterkste. In de finale versloeg het met 3-1 de kampioen van verleden jaar, De Zaaier uit Harskamp. Beide scholen mogen deelnemen aan het OSBO-scholenkampioenschap. De Zaaier wist hierin later het kampioenschap binnen te halen!

Het toernooi werd georganiseerd door Peter Dullaart, Henk Renger en Ben Zee.

Resultaten poulewedstrijden (in matchpunten):

Poule A               1 2 3 4 5 6  tot
1. ESV 1              X 2 0 1 2 2   7
2. De Meander 1       0 X 0 1 0 1   2
3. De Zaaier          2 2 X 2 2 2  10
4. De Triangel 2      1 1 0 X 2 1   5
5. De Rietkampen 2    0 2 0 0 X 0   2
6. De Vinderboom 2    0 1 0 1 2 X   4

Poule B               1 2 3 4 5  tot
1. De Triangel 1      X 0 0 0 0   0
2. De Rietkampen 1    2 X 0 2 2   6
3. De Vlinderboom 1   2 2 X 2 1   7
4. ESV 2              2 0 0 X 2   4
5. De Meander 2       2 0 1 0 X   3

Eindstand:
1. De Vlinderboom 1
2. De Zaaier
3. Edese School Vereniging 1
4. De Rietkampen 1
5. De Triangel 2
6. Edese School Vereniging 2
7. De Vlinderboom 2
8. De Meander 2
9. De Rietkampen 2
10. De Meander 1
11. De Triangel 1

Derde periode Interne competitie

Eindstand (na zeven ronden):
 1. Kim-Nhat Pham          5
    Jan-Bart ten Hove      5
 3. Caspar Bik             3
    Lois van der Meijden   3
 5. Sytse Hartvelt         2
 6. Dion Westmaas          2
    Kiyana Elahi           2
    Erik Snijder           2
10. Diederik van Besouw    1
    Mariska                1
11. Harmen Koopman         1
    Jan-Dirk Righolt       1
    Jip Boschma            1
    Twan van der Meijden   1
14. Nynke Hartvelt          

Zevende ronde (5 februari):
Caspar Bik - Jan-Bart ten Hove 0-1
Sytse Hartvelt - Erik Snijder 0-1
Kiyana Elahi - Nynke Hartvelt 1-0
Lois van der Meijden vrij

Zesde ronde (29 januari):
Jan-Bart ten Hove - Kim-Nhat Pham 0-1
Sytse Hartvelt - Diederik van Besouw -
Kiyana Elahi - Lois van der Meijden 0-1
Twan van der Meijden - Jip 1-0
Mariska - Nynke Hartvelt -

Vijfde ronde (22 januari):
Sytse Hartvelt - Caspar Bik 1-0
Erik Snijder - Lois van der Meijden 0-1
Kim-Nhat Pham - Jan-Dirk Righolt 0-1
Jan-Bart ten Hove - Harmen Koopman 1-0
Twan van der Meijden - Nynke Hartvelt 0-1
Jip vrij

Vierde ronde (15 januari):
Jan-Dirk Righolt - Kim-Nhat Pham 0-1
Sytse Hartvelt - Caspar Bik 0-1
Dion Westmaas - Erik Snijder 1-0
Kiyana Elahi - Harmen Koopman 0-1
Jip - Diederik van Besouw 0-1
Jan-Bart ten Hove vrij

Derde ronde (8 januari):
Caspar Bik - Kim-Nhat Pham 0-1
Jan-Bart ten Hove - Jan-Dirk Righolt 1-0 R
Erik Snijder - Harmen Koopman 1-0
Sytse Hartvelt - Dion Westmaas 0-1
Kiyana Elahi - Jip 1-0

Tweede ronde (18 december):
Kiyana Elahi - Caspar Bik 0-1
Jan-Dirk Righolt - Kim-Nhat Pham 0-1

Eerste ronde (11 december):
Kim-Nhat Pham - Jan-Dirk Righolt 1-0
Jan-Bart ten Hove - Harmen Koopman 1-0
Caspar Bik - Diederik van Besouw 1-0
Sytse Hartvelt vrij

Tweede periode Interne competitie

Eindstand (na zeven ronden):
 1. Kim-Nhat Pham          6
 2. Lois van der Meijden   5
 3. Jan-Bart ten Hove      4
 4. Erik Snijder           3
 5. Harmen Koopman         3
    Sytse Hartvelt         3
 7. Jan-Dirk Righolt       2
    Caspar Bik             2
 9. Dion Westmaas          2
    Kiyana Elahi           2
11. Vincent Bos            1
    Giedo                  1
    Diederik van Besouw    1
    Twan van der Meijden   1
15. Jasper van Noordenburg 0
    Ringo                  0

Zevende ronde (4 december):
Lois van der Meijden - Kim-Nhat Pham 0-1
Diederik van Besouw - Harmen Koopman 1-0
Kiyana Elahi - Sytse Hartvelt 0-1
Erik Snijder - Caspar Bik 1-0
Twan van der Meijden vrij

Zesde ronde (27 november):
Jan-Bart ten Hove - Kim-Nhat Pham 0-1
Harmen Koopman - Erik Snijder 1-0
Giedo - Dion Westmaas 1-0
Caspar Bik - Ringo 1-0
Twan van der Meijden - Lois van der Meijden 0-1
Sytse Hartvelt vrij

Vijfde ronde (20 november):
Kim-Nhat Pham - Jan-Dirk Righolt 0-1
Jan-Bart ten Hove - Harmen Koopman 1-0
Dion Westmaas - Sytse Hartvelt 1-0
Lois van der Meijden - Erik Snijder 1-0
Kiyana Elahi - Jasper van Noordenburg 1-0
Caspar Bik vrij

Vierde ronde (13 november):
Harmen Koopman - Kim-Nhat Pham 0-1
Sytse Hartvelt - Jan-Bart ten Hove 0-1
Kiyana Elahi - Caspar Bik 1-0
Lois van der Meijden - Jasper van Noordenburg 1-0
Erik Snijder vrij

Derde ronde (6 november):
Harmen Koopman - Jan-Dirk Righolt 0-1
Lois van der Meijden - Cecilia van Schoot 0-1
Diederik van Besouw - Kim-Nhat Pham 0-1
Jasper van Noordenburg - Dion Westmaas 0-1
Sytse Hartvelt - Kiyana Elahi 1-0
Caspar Bik - Erik Snijder -

Tweede ronde (30 oktober):
Kim-Nhat Pham - Cecilia van Schoot 1-0
Jan-Bart ten Hove - Jan-Dirk Righolt 1-0
Erik Snijder - Sytse Hartvelt 1-0
Harmen Koopman - Caspar Bik 1-0
Jasper van Noordenburg - Lois van der Meijden 0-1

Eerste ronde (23 oktober):
Jan-Dirk Righolt - Cecilia van Schoot -
Sytse Hartvelt - Kim-Nhat Pham 0-1
Harmen Koopman - Erik Snijder 1-0
Diederik van Besouw - Jan-Bart ten Hove 0-1
Lois van der Meijden - Kiyana Elahi 1-0
Caspar Bik - Vincent Bos 0-1

OSBO-Ratings

De ESV'ers op de ratinglijst van de OSBO-jeugd (stand per 1 oktober):
pos naam                 knsb-nr geb jaar cat rating #part
148 Jan-Dirk Righolt     8086067   1989    B   1222     5 
152 Cecilia van Schoot   8122147   1989    B   1215    12 
175 Johan Kuin           8120354   1989    B   1192     7 
217 Kim-Nhat Pham        7983657   1990    C   1141    12 
289 Mark Meijer          8131915   1989    B   1044    12 
386 Diederik van Besouw  8163826   1989    B    936     7

Deelname jeugd aan het ESV Rapidtoernooi

Drie jeugdleden namen deel aan het 32e ESV Rapidtoernooi, dat op zaterdag 8 november in de Rehoboth plaatshad. Ze speelden allen in groep C, de laagste groep. Van de 28 deelnemers werd Kim-Nhat Pham 16e met een score van 3 uit 7. Jan-Dirk Righolt scoorde 3 uit 7 en werd 20e, Cecilia van Schoot scoorde 2 uit 7 en werd 26e.

Jeugdtoernooi Bennekom

Op 13 oktober namen zeven ESV'ers deel aan het 22e BSV Jeugdschaaktoernooi, dat op maandag 13 oktober in Bennekom plaatsvond. Jan-Dirk Righolt zorgde voor een succesje door zijn groep te winnen. De resultaten:
Cecilia van Schoot    Groep 4   7e   1 uit 7
Jan-Dirk Righolt      Groep 5   1e   6 uit 7
Kim-Nhat Pham         Groep 6   3e   5 uit 7
Diederik van Besouw   Groep 7   7e   2 uit 7
Dion Westmaas         Groep 17  3e  4 uit 7
Kiyana Elahi          Groep 17  5e  3 uit 7
Lois van der Meijden  Groep 19  4e   4 uit 7

Eerste periode Interne competitie

Eindstand (na zeven ronden):
 1. Cecilia van Schoot     5
 2. Jan-Dirk Righolt       4
    Sytse Hartvelt         4
 4. Harmen Koopman         3
    Jan-Bart ten Hove      3
 6. Kim-Nhat Pham          3
    Dion Westmaas          3
    Diederik van Besouw    3
 9. Erik Snijder           2
    Lois van der Meijden   2
11. Vincent Bos            1
    Kiyana Elahi           1

Zevende ronde (9 oktober):
Jan-Dirk Righolt - Cecilia van Schoot 1-0
Diederik van Besouw - Jan-Bart ten Hove 0-1
Lois van der Meijden - Sytse Hartvelt 0-1
Kim-Nhat Pham - Kiyana Elahi 1-0
Harmen Koopman - Aline Koopman 1-0
Erik Snijder vrij

Zesde ronde (2 oktober):
Jan-Dirk Righolt - Kim-Nhat Pham 0-1
Erik Snijder - Jan-Bart ten Hove 0-1
Dion Westmaas - Lois van der Meijden 0-1
Systse Hartvelt - Kiyana Elahi 1-0
Harmen Koopman - Diederik van Besouw 0-1

Vijfde ronde (25 september):
Kim-Nhat Pham - Jan-Dirk Righolt 0-1
Diederik van Besouw - Harmen Koopman 0-1
Lois van der Meijden - Sytse Hartvelt 1-0
Kiyana Elahi - Dion Westmaas 0-1
Cecilia van Schoot vrij

Vierde ronde (18 september):
Cecilia van Schoot - Sytse Hartvelt 1-0
Erik Snijder - Kim-Nhat Pham 0-1
Vincent Bos - Jan-Dirk Righolt 0-1
Lois van der Meijden - Diederik van Besouw 0-1
Dion Westmaas - Jan-Bart ten Hove -
Kiyana Elahi - Harmen Koopman 1-0

Derde ronde (11 september):
Jan-Bart ten Hove - Cecilia van Schoot 0-1
Kim-Nhat Pham - Jan-Dirk Righolt 0-1
Harmen Koopman - Sytse Hartvelt -
Lois van der Meijden - Vincent Bos 0-1
Erik Snijder - Diederik van Besouw 0-1

Tweede ronde (4 september):
Jan-Dirk Righolt - Cecilia van Schoot 0-1
Jan-Bart ten Hove - Kim-Nhat Pham 1-0
Sytse Hartvelt - Dion Westmaas -
Erik Snijder - Vincent Bos 1-0
Lois van der Meijden - Harmen Koopman 0-1

Eerste ronde (28 augustus):
Cecilia van Schoot - Kim-Nhat Pham 1-0
Sytse Hartvelt - Erik Snijder 1-0
Vincent Bos - Dion Westmaas 0-1