OSBO Clubcompetitie 2006/2007
 
Slotronde tweede team

Programma, resultaten en spelers per team

(j) = jeugdteam: heeft het recht om op de clubavond te spelen, het aanvangstijdstip en speeltempo kan gewijzigd worden
TL = teamleider
De vermelde ratings zijn per 1 augustus 2006
W-We = overscore (score - verwachte score), getal x 30 geeft benadering ratingmutatie
Ede 1 (1e klasse B):
vr 27 okt  De Toren 2      - Ede 1            4-4
do 16 nov  Ede 1           - PION 2          3˝-4˝
do 14 dec  Wageningen 3    - Ede 1           3˝-4˝
do 25 jan  Ede 1           - ASV 4            3-5
do 15 feb  Veenendaal 2    - Ede 1            6-2
do 15 mrt  Ede 1           - UVS 3           4˝-3˝
vr 27 apr  Ede 1           - De Schaakmaat 1  5-3
De slotronde was bij De Schaakmaat, Apeldoorn

   Klasse 1B        Mp  Bp   1  2  3  4  5  6  7  8
1. PION 2           12  31   x  5  4˝ 5  4˝ 4˝ 3  4˝  K
2. ASV 4            11  35   3  x  6˝ 5  5  5  4  6˝  P
3. De Schaakmaat 1   8  32   3˝ 1˝ x  6  3  4˝ 6  7˝
4. De Toren 2        7  28   3  3  2  x  4  4˝ 5  6˝
5. Ede 1             7  26˝  3˝ 3  5  4  x  2  4˝ 4˝
6. Veenendaal 2      6  29   3˝ 3  3˝ 3˝ 6  x  4˝ 5
7. Wageningen 3      5  27˝  5  4  2  3  3˝ 3˝ x  6˝  D
8. UVS 3             0  15   3˝ 1˝ ˝  1˝ 3˝ 3  1˝ x   D

Ede 1                 1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
Sjoerd Meijer     TL  ˝  ˝  0  0  -  ˝  ˝  6  2  1853 1721 -1,1
Cor van Ingen         ˝  0  ˝  1  0  ˝  1  7  3˝ 1895 1815 -0,8
Martin Roseboom       1  0  1  -  ˝  1  1  6  4˝ 1877 2009 +1,0
Ronald Klaassen       -  -  1  0  0  1  ˝  5  2˝ 1763 1802 +0,3
Willem Slagter        ˝  1  ˝  1  -  0  0  6  3  1791 1801 +0,1
Hans Renken           0  ˝  0  0  -  -  1  5  1˝ 1802 1651 -1,0
Willem de Wilde       0  0  -  0  0  0  -  5  0  1781 1381 -2,5
John Zandvliet        ˝  ˝  1  ˝  ˝  ˝  0  7  3˝ 1733 1749 +0,2
Bas West              1  1  ˝  ˝  0  1  1  7  5  1728 1814 +0,6
Alfred Gaasbeek       -  -  -  -  0  -  -  1  0       1704
Frank Buunk           -  -  -  -  1  -  -  1  1  1600 1834 +0,6


Ede 2 (2e klasse D):
do 19 okt  Ede 2           - Velp 1          4˝-3˝
di 14 nov  Doetinchem 2    - Ede 2            2-6
do 14 dec  Ede 2           - ASV 5           3˝-4˝
di 16 jan  Theothorne 1    - Ede 2            3-5
do 15 feb  Ede 2           - PION 3          2˝-5˝
vr 16 mrt  Het Kasteel 2   - Ede 2           4˝-3˝
do 26 apr  BAT Zevenaar 3  - Ede 2            2-6
De slotronde was bij ESV

   Klasse 2D        Mp  Bp   1  2  3  4  5  6  7  8
1. ASV 5            14  38   x  5˝ 4˝ 6˝ 4˝ 4˝ 6  6˝  K
2. Het Kasteel 2    11  30˝  2˝ x  4˝ 5  5  5  4˝ 4
3. Ede 2             8  31   3˝ 3˝ x  2˝ 6  4˝ 6  5
4. PION 3            7  30   1˝ 3  5˝ x  4  3  6˝ 6˝
5. BAT Zevenaar 3    7  27   3˝ 3  2  4  x  4˝ 5  5
6. Velp 1            6  30   3˝ 3  3˝ 5  3˝ x  5˝ 6
7. Doetinchem 2      2  22   2  3˝ 2  1˝ 3  2˝ x  7˝  D
8. Theothorne 1      1  15˝  1˝ 4  3  1˝ 3  2  ˝  x   D

Ede 2                 1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
Hans Thuijls          0  1  ˝  1  0  ˝  1  7  4  1723 1846 +1,2
Hans van de Weteringh 0  1  0  1  ˝  ˝  1  7  4  1673 1822 +1,5
Dick Krijgsman        ˝  1  -  0  0  -  ˝  5  2  1659 1638 -0,3
Jos van Raan          1  -  0  -  0  ˝  1  5  2˝ 1730 1714 -0,1
Peter Dullaart        0  1  1  1  1  ˝  1  7  5˝ 1754 1972 +1,9
Anton Spronk          1  1  0  0  -  1  ˝  6  3˝ 1648 1699 +0,5
René de Korte         1  0  0  1  0  -  1  6  3  1607 1687 +1,0
Walter Pol            -  ˝  1  1  0  0  0  6  2˝ 1628 1520 -0,9
Mart Pol          TL  1  -  1  0  1  ˝  -  5  3˝ 1580 1782 +1,3
Bas West              -  ˝  -  -  -  -  -  1  ˝  1728 1616 -0,2
Jacob Bolderman       -  -  -  -  -  0  -  1  0  1475 1380 -0,3


Ede 3 (3e klasse F):
di 17 okt  PSV DoDO 3      - Ede 3           2˝-3˝
di 14 nov  Ede 3           - De Cirkel 2 (j)  4-2
ma 11 dec  Bennekom 3      - Ede 3            4-2
do  1 feb  Ede 3           - Rhenen          1˝-4˝
do 15 feb  Veenendaal 4    - Ede 3            3-3
do 15 mrt  Ede 3           - Dodewaard 1      3-3
di 10 apr  Ede 3           - Wageningen 4    2˝-3˝
De slotronde was bij De Cirkel

   Klasse 3F        Mp  Bp   1  2  3  4  5  6  7  8
1. Wageningen 4     13  27˝  x  3˝ 4  3˝ 3˝ 3  5  5   K
2. Bennekom 3        8  23   2˝ x  2˝ 2  4  4  4  4
3. De Cirkel 2 j     8  21˝  2  3˝ x  4˝ 2  3˝ 2  4
4. Rhenen            6  21   2˝ 4  1˝ x  4˝ 2  4  2˝
5. Ede 3             6  19˝  2˝ 2  4  1˝ x  3  3˝ 3
6. Dodewaard 1       5  19˝  3  2  2˝ 4  3  x  3  2
7. PSV/Dodo 3        5  19   1  2  4  2  2˝ 3  x  4˝
8. Veenendaal 4      5  17   1  2  2  3˝ 3  4  1˝ x   D

Ede 3                 1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
Peter Pouw            1  0  ˝  0  ˝  -  -  5  2  1683 1614 -0,5
Sebo Nienhuis         1  ˝  ˝  -  1  1  0  6  4  1633 1715 +0,7
Jan Hartsuiker    TL  ˝  1  1  ˝  0  0  ˝  7  3˝ 1638 1596 -0,8
Jan Groters           -  1  0  0  0  ˝  1  6  2˝ 1505 1466 -0,9
Jacob Bolderman       0  -  0  0  ˝  1  ˝  6  2  1475 1470 -0,0
Erwin Oosterbeek      0  -  0  ˝  1  0  -  5  1˝ 1526 1318 -1,4
Harmen Wildenbeest    -  -  -  ˝  -  -  -  1  ˝  1512 1512
Bart Koeweiden        1  1  -  -  -  -  -  2  2  1684 1892 +0,4
Dick Donkervoort      -  ˝  -  -  -  -  0  2  ˝  1405 1352 -0,1
Peter Jonker          -  -  -  -  -  ˝  ˝  2  1  1408 1616 +0,5


Ede 4 (4e klasse E):
do 19 okt  Ede 4           - Dodewaard 2      ˝-5˝
do 16 nov  Veenendaal 5    - Ede 4            4-2
do 14 dec  Ede 4           - Elster Toren 3  1˝-4˝
vr 19 jan  De Toren 9 (j)  - Ede 4            5-1
vr 16 feb  Ede 4           - Variant 2 (j)    3-3
do 15 mrt  Wageningen 6    - Ede 4            6-0
vr 13 apr  De Schaakmaat 3 - Ede 4           5˝-˝
De slotronde was bij Variant, Huissen

   Klasse 4E        Mp  Bp   1  2  3  4  5  6  7  8
1. Dodewaard 2      12  29   x  5˝ 2  3˝ 4  4˝ 4  5˝  K
2. Veenendaal 5     11  25˝  ˝  x  3˝ 3  4˝ 6  4  4   P
3. Wageningen 6      9  25   4  2˝ x  4  2  3  3˝ 6
4. Elster Toren 3    7  23   2˝ 3  2  x  5  3  3  4˝
5. De Schaakmaat 3   7  22˝  2  1˝ 4  1  x  3  5˝ 5˝
6. Variant 2 j       5  16˝  1˝ 0  3  3  3  x  3  3
7. De Toren 9 j      4  18   2  2  2˝ 3  ˝  3  x  5
8. Ede 4             1   8˝  ˝  2  0  1˝ ˝  3  1  x

Ede 4                 1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp KNSB TPR  W-We
Roelof van der Meer   0  0  ˝  0  0  0  ˝  7  1  1520 1237 -1,4
Arnold van den Berg   -  1  -  0  0  0  -  4  1  1370 1286 -0,1
Marc Otten        TL  -  0  ˝  1  0  0  0  6  1˝ 1432 1239 -0,9
Herman v.Scherrenburg -  -  -  -  1  0  0  3  1  1491 1335 -0,5
Gerrit Bouw           0  0  0  -  -  -  -  3  0  1299 1108 -0,8
Riet de Mol           0  1  0  0  1  0  0  7  2  1282 1306 -0,1
Herman Haasjes        0  0  0  0  1  -  -  5  1  1325 1143 -1,3
Harmen Wildenbeest    -  -  -  -  -  -  0  1  0  1512 1358 -0,4
Kim-Nhat Pham         ˝  -  ˝  -  -  -  -  2  1       1521
Coen Groen            -  -  -  -  -  0  0  2  0  1261 1062 -0,7
Herman Bouter         0  -  -  -  -  -  -  1  0  1310 1294 -0,1

7e ronde - April 2007

   Ede 1            1805 - De Schaakmaat 1   1728  5-3
1. Sjoerd Meijer    1853 - Th.H. Visschedijk 1888  ˝-˝
2. Cor van Ingen    1895 - G. Visschedijk    1830  1-0
3. Ronald Klaassen  1763 - M.C. Visschedijk  1945  ˝-˝
4. Martin Roseboom  1877 - J.A. Dolsma       1783  1-0
5. Willem Slagter   1791 - W.P. Cornelies    1779  0-1
6. Hans Renken      1802 - S.C. Braun        1699  1-0
7. John Zandvliet   1733 - E. Huzen          1530  0-1
8. Bas West         1728 - R. Huzen          1367  1-0

   BAT Zevenaar 3         1658 - Ede 2                 1677  2-6
1. E. Bosch van Rosenthal 1799 - Hans Thuijls          1702  0-1
2. C. Aidarpasic          1743 - Hans van de Weteringh 1694  0-1
3. A. Corbeel             1538 - Dick Krijgsman        1659  ˝-˝
4. J. Schaars             1681 - Peter Dullaart        1749  0-1
5. H. Hermsen             1672 - Jos van Raan          1730  0-1
6. J. van der Poel        1657 - Anton Spronk          1648  ˝-˝
7. P. van der Poel        1571 - René de Korte         1607  0-1
8. W. Veldkamp            1606 - Walter Pol            1628  1-0

   Ede 3            1511 - Wageningen 4       1631 2˝-3˝
1. Sebo Nienhuis    1633 - H. van Lotringen   1678  0-1
2. Jan Hartsuiker   1638 - A.A. van der Harst 1675  ˝-˝
3. Dick Donkervoort 1405 - H. Stallinga       1653  0-1
4. Jacob Bolderman  1475 - C.J.H.M. Jeuken    1631  ˝-˝
5. Jan Groters      1505 - R. Timmer          1598  1-0
6. Peter Jonker     1408 - A.A. Boshoven      1551  ˝-˝

   De Schaakmaat 3   1476 - Ede 4                 1416 5˝-˝
1. C. van Hoorne     1591 - Harmen Wildenbeest    1512  1-0
2. W. Fennema        0000 - Roelof v.d. Meer      1520  ˝-˝
3. R.F.J. Jacobsen   1562 - Marc Otten            1432  1-0
4. M.E. Severijnen   0000 - Herman v.Scherrenburg 1491  1-0
5. G.P. Springelkamp 1271 - Riet de Mol           1282  1-0
6. H.P.J. Visser     1481 - Coen Groen            1261  1-0

6e ronde - Maart 2007

   Ede 1             1803 - UVS 3              1726 4˝-3˝
1. Sjoerd Meijer     1853 - M.E.M.A.de Kruyf   1772  ˝-˝
2. Cor van Ingen     1895 - P.F. Schut         1779  ˝-˝
3. Martin Roseboom   1877 - M.H.W. Verstappen  1759  1-0
4. Ronald Klaassen   1763 - F.H.T. Nijenhuis   1591  1-0
5. Willem Slagter    1791 - W. van Hulst       1746  0-1
6. Willem de Wilde   1781 - G. van Roosmalen   1752  0-1
7. John Zandvliet    1733 - L.E.A.G. Hofman    1766  ˝-˝
8. Bas West          1728 - T. van Laanen      1641  1-0

   Het Kasteel 2    1740 - Ede 2                 1651 4˝-3˝
1. Sjaak Laurant    1782 - Hans Thuijls          1702  ˝-˝
2. Ritchy Duin      1817 - Hans van de Weteringh 1694  ˝-˝
3. Rob Cornips      1737 - Jos van Raan          1730  ˝-˝
4. Daan Derks       1809 - Peter Dullaart        1749  ˝-˝
5. Henk Rutten      1749 - Anton Spronk          1648  0-1
6. Jos Steinmann    1689 - Walter Pol            1628  1-0
7. Ton Wouters      1666 - Mart Pol              1580  ˝-˝
8. Patrick Zeelen   1671 - Jacob Bolderman       1475  1-0

   Ede 3             1531 - Dodewaard            1615  3-3
1. Sebo Nienhuis     1633 - W.G. Janssen v.Doorn 1666  1-0
2. Jan Hartsuiker    1638 - M. Bitter            1758  0-1
3. Jacob Bolderman   1475 - A. van Ommeren       1567  1-0
4. Jan Groters       1505 - J. Vermeer           1497  ˝-˝
5. Erwin Oosterbeek  1526 - B. Crum              1521  0-1
6. Peter Jonker      1408 - J.C. Huibers         1682  ˝-˝

   Wageningen 6      1446 - Ede 4                 1393  6-0
1. G. Walstra        1534 - Arnold van den Berg   1370  1-0
2. E. van Mullekom   1478 - Roelof van der Meer   1520  1-0
3. J. Koerselman     1494 - Marc Otten            1432  1-0
4. G.A. Kets         1460 - Herman v.Scherrenburg 1491  1-0
5. J.W. Koekebakker  0000 - Riet de Mol           1282  1-0
6. H. Bakker         1264 - Coen Groen            1261  1-0

5e ronde - Februari 2007

   Veenendaal 2        1833 - Ede 1            1768  6-2
1. S. Bekker           1829 - Cor van Ingen    1895  1-0
2. A.R.M. Burer        1923 - Martin Roseboom  1877  ˝-˝
3. J.H. van den Brink  1884 - Ronald Klaassen  1763  1-0
4. M. van Niel         1897 - Alfred Gaasbeek  0000  1-0
5. O. Kampman          1683 - Frank Buunk      1600  0-1
6. J.M. Offringa       1845 - Willem de Wilde  1781  1-0
7. M. Hoogesteger      1761 - John Zandvliet   1733  ˝-˝
8. H. Verhoef          1843 - Bas West         1728  1-0

   Ede 2                 1669 - PION 3            1757 2˝-5˝
1. Hans Thuijls          1702 - John Molenaar     1814  0-1
2. Hans van de Weteringh 1694 - Mattanja de Jonge 1816  ˝-˝
3. Dick Krijgsman        1659 - Henk Fleuren      1833  0-1
4. Jos van Raan          1730 - Alexander Bouwman 1756  0-1
5. Peter Dullaart        1749 - Aad van Wieringen 1731  1-0
6. René de Korte         1607 - Herman Brinkhof   1735  0-1
7. Walter Pol            1628 - Erik Brinkhof     1684  0-1
8. Mart Pol              1580 - Paul Nillessen    1683  1-0

   Veenendaal 4      1475 - Ede 3             1577  3-3
1. G.J. Bulthuis     1614 - Peter Pouw        1683  ˝-˝
2. C. Capiteijns     1561 - Sebo Nienhuis     1633  0-1
3. P.J. van Kessel   1477 - Jan Hartsuiker    1638  1-0
4. M. van Dodeweerd  1370 - Jan Groters       1505  1-0
5. O. van Hattem     1487 - Jacob Bolderman   1475  ˝-˝
6. J. Kampman        1341 - Erwin Oosterbeek  1526  0-1

   Ede 4                  1403 - Variant 2 (j)            1096  3-3
1. Roelof van der Meer    1520 - Rick van Galen           1396j 0-1
2. Marc Otten             1432 - Mike Berendsen           1428j 0-1
3. Arnold van den Berg    1370 - Patricia van Wachtendonk  987j 0-1
4. Herman van Sterrenburg 1491 - Chiem Pilzecker          1003j 1-0
5. Riet de Mol            1282 - Daan Stinissen            884j 1-0
6. Herman Haasjes         1325 - Ronald Neijenhuis         878j 1-0
 j = jeugdrating

4e ronde - Januari 2007

   Ede 1             1793 - ASV 4          1833  3-5
1. Sjoerd Meijer     1853 - A.P. Taal      1901  0-1
2. Cor van Ingen     1892 - E. Wille       1955  1-0
3. Ronald Klaassen   1763 - G. Hendriks    1820  0-1
4. Willem Slagter    1791 - S. Huizinga    1892  1-0
5. Hans Renken       1802 - M. Duman       1795  0-1
6. John Zandvliet    1733 - R. Naasz       1788  ˝-˝
7. Willem de Wilde   1781 - J. Boonstra    1701  0-1
8. Bas West          1728 - E. van Seben   1813  ˝-˝

   Theothorne 1      1632 - Ede 2                 1661  3-5
1. C. Vrouenraets    1874 - Hans Thuijls          1724  0-1
2. H. Boertien       1826 - Hans van de Weteringh 1694  0-1
3. P. Gommers        0000 - Dick Krijgsman        1659  1-0
4. D. van Rumpt      1801 - Peter Dullaart        1749  0-1
5. H. Pragt          1450 - Anton Spronk          1648  1-0
6. D. Vermeulen      1651 - René de Korte         1607  0-1
7. H. Limbeek        1374 - Walter Pol            1628  0-1
8. H. Geursen        1448 - Mart Pol              1580  1-0

   Ede 3              1557 - Rhenen               1578 1˝-4˝
1. Peter Pouw         1683 - Jacob de Gooyer      1729  0-1
2. Harmen Wildenbeest 1512 - Jan Polders          0000  ˝-˝
3. Jan Hartsuiker     1638 - Gert Baars           1565  ˝-˝
4. Jan Groters        1505 - Arend Baars          1586  0-1
5. Jacob Bolderman    1475 - Geurt van Veenendaal 1553  0-1
6. Erwin Oosterbeek   1526 - Wim Schreurs         1458  ˝-˝

   De Toren 9 (j)   1214  - Ede 4               1386  5-1
1. Erik Duijm       1220j - Roelof van der Meer 1520  1–0
2. Koen van Keulen  1287  - Arnold van den Berg 1370  1–0
3. Paul Glasbeek    1136  - Marc Otten          1432  0–1
4. Kevin van Dijk   1298j - N.O.                0000  1–0 R
5. Rik Roelofs      1253j - Riet de Mol         1282  1–0
6. Lina Li          1087j - Herman Haasjes      1325  1–0
 j = jeugdrating

3e ronde - December 2006

   Wageningen 3      1735 - Ede 1            1805 3˝-4˝
1. H. Stallinga      1653 - Cor van Ingen    1895  ˝-˝
2. D.A. Torn         1830 - Sjoerd Meijer    1853  1-0
3. C. v.d. Waerdt    1751 - Martin Roseboom  1877  0-1
4. J.F. Wiersma      1802 - Willem Slagter   1791  ˝-˝
5. J.H. Neuteboom    1801 - Hans Renken      1802  1-0
6. M.A. Otte         1768 - Ronald Klaassen  1763  0-1
7. F. Bonnier        1812 - John Zandvliet   1733  0-1
8. G.A. Kets         1460 - Bas West         1728  ˝-˝

   Ede 2                 1670 - ASV 5              1782 3˝-4˝
1. Hans Thuijls          1724 - Paul Schoenmakers  1883  ˝-˝
2. Hans van de Weteringh 1694 - Eric Hartman       1732  0-1
3. Jos van Raan          1730 - Nico Schoenmakers  1761  0-1
4. Peter Dullaart        1749 - Albert Marks       1703  1-0
5. Anton Spronk          1648 - Henk Kuiphof       1786  0-1
6. René de Korte         1607 - Theo van Amerongen 1881  0-1
7. Walter Pol            1628 - Tony Hogerhorst    1712  1-0
8. Mart Pol              1580 - Rob van Belle      1800  1-0
   Bennekom 3       1612 - Ede 3             1577  4-2
1. M. Maasse        1677 - Peter Pouw        1683  ˝-˝
2. J. de Bruin      1584 - Sebo Nienhuis     1633  ˝-˝
3. J. Marinus       1595 - Jan Hartsuiker    1638  0-1
4. J.H.L. Gillet    1562 - Jan Groters       1505  1-0
5. P.J. Constant    1683 - Jacob Bolderman   1475  1-0
6. R.K. Bakker      1569 - Erwin Oosterbeek  1526  1-0

   Ede 4               1372 - Elster Toren 3     1521 1˝-4˝
1. Roelof van der Meer 1520 - A.J.P. Reijnders   1572  ˝-˝
2. Marc Otten          1432 - M.M. van den Eijk  1559  ˝-˝
3. Kim-Nhat Pham       0000 - P. Scholten        1545  ˝-˝
4. Gerrit Bouw         1299 - H. Schrader        1508  0-1
5. Riet de Mol         1282 - K.H. Vogelpoel     1537  0-1
6. Herman Haasjes      1325 - N.J.W. Gabriels    1404  0-1

2e ronde - November 2006

   Ede 1             1810 - PION 2         1810 3˝-4˝
1. Sjoerd Meijer     1853 - J. Bons        1809  ˝-˝
2. Martin Roseboom   1877 - W. Gielen      1818  0-1
3. Cor van Ingen     1892 - J. de Valk     1851  0-1
4. Willem Slagter    1791 - R. Zollinger   1786  1-0
5. Hans Renken       1802 - M. Auwens      1807  ˝-˝
6. Willem de Wilde   1781 - M. van Wettum  1781  0-1
7. John Zandvliet    1733 - M. de Jonge    1816  ˝-˝
8. Bas West          1750 - J. Molenaar    1814  1-0

   Doetinchem 2        1585 - Ede 2                 1682  2-6
1. Frans Kuggeleijn    1616 - Bas West              1750  ˝-˝
2. Gert-Jan Zonneveld  1615 - Hans Thuijls          1724  0-1
3. Thomas Bijl         1678 - Hans van de Weteringh 1694  0-1
4. Jasmin Hajro        0000 - Dick Krijgsman        1659  0-1
5. Henk Hamer          1608 - Anton Spronk          1648  0-1
6. Wim Lenderink       1539 - Peter Dullaart        1749  0-1
7. Ziaullah Ebadi      0000 - René de Korte         1607  1-0
8. Bennno Thomassen    1453 - Walter Pol            1628  ˝-˝

   Ede 3             1591 - De Cirkel 2       1578  4-2
1. Peter Pouw        1683 - J.J. van Swieten  1739  0-1
2. Sebo Nienhuis     1633 - M. van Eijk       1558  ˝-˝
3. Bart Koeweiden    1684 - M. Dekker         0000  1-0
4. Jan Hartsuiker    1638 - T. Mol            0000  1-0
5. Jan Groters       1505 - T. Slijper        0000  1-0
6. Dick Donkervoort  1405 - L. v.d. Vos       1437  ˝-˝

   Veenendaal 5      1465 - Ede 4               1371  4-2
1. J. Nap            1616 - Arnold van den Berg 1370  0-1
2. W. Blankestijn    1568 - Roelof van der Meer 1520  1-0
3. R. van Oosterom   1472 - Marc Otten          1432  1-0
4. A.C. van Surksum  1410 - Gerrit Bouw         1299  1-0
5. H.A.F. Goossens   1514 - Riet de Mol         1282  0-1
6. F. Schweinsberg   1212 - Herman Haasjes      1325  1-0

1e ronde - Oktober 2006

De eerste wedstrijd van het eerste team, uit tegen De Toren 2, werd in twee bedrijven afgewerkt, omdat De Toren op de geplande datum (20 oktober) geen zaal beschikbaar had. Na het eerste bedrijf (op 27 oktober) stond ESV met 2˝-1˝ voor, na winst van Martin Roseboom en remises van Cor van Ingen, Willem Slagter en John Zandvliet. Op 10 november werden de andere partijen gespeeld: Bas West won, Sjoerd Meijer speelde remise en Hans Renken en Willem de Wilde verloren, waarmee de eindstand op 4-4 kwam.
   De Toren 2              1823 - Ede 1            1808  4-4
1. Michel Teunissen        1874 - Martin Roseboom  1877  0-1
2. Mathieu Roskam          1875 - Sjoerd Meijer    1853  ˝-˝
3. Jan-Willem van Willigen 1795 - Cor van Ingen    1895  ˝-˝
4. Gerrit Janssen          1799 - Willem Slagter   1791  ˝-˝
5. Arnout Karssenberg      1860 - Hans Renken      1802  1-0
6. Renze Post              1880 - John Zandvliet   1733  ˝-˝
7. Vincent Vleeming        1834 - Willem de Wilde  1781  1-0
8. Jan van Dorp            1663 - Bas West         1728  0-1

Tweede team start goed: promovendus wint van degradant
door Hans Thuijls

Het tweede team is de competitie uitstekend begonnen: tegen het uit de eerste klasse gedegradeerde eerste team van Velp werd met 4˝-3˝ gewonnen. Het tweede team speelt dit seizoen weer in de tweede klasse nadat het derde team vorig seizoen kampioen van de derde klasse is geworden. Het team is versterkt met René de Korte, Anton Spronk en Hans Thuijls. Een team van negen personen en derhalve speelde Walter Pol de eerste wedstrijd niet mee, hij was wedstrijdleider.

Jos van Raan opende de score. Hoewel hij slecht uit de opening kwam, had hij een koningsaanval welke hem eeuwig schaak opleverde. Zijn tegenstander zag een mataanval en gaf op. Mart Pol won even later ook, net als René de Korte. Dick Krijgsman had al remise aangeboden, maar de partij ging voort en uiteindelijk werd hier de vrede getekend (3˝-˝). Hans van de Weteringh verloor de kwaliteit en de partij. Na een lange strijd verloor Hans Thuijls in het toreneindspel, maar vlak daarna won Anton, zodat de matchpunten in Ede bleven. Peter Dullaart verloor uiteindelijk in een paard-eindspel. 4˝-3˝, een goede start derhalve.

   Ede 2                 1672 - Velp 1             1709 4˝-3˝
1. Hans Thuijls          1723 - C. Huiskamp        1836  0-1
2. Hans van de Weteringh 1673 - E. de Winter       1828  0-1
3. Dick Krijgsman        1659 - H. van Capelleveen 1758  ˝-˝
4. Jos van Raan          1730 - W. Manschot        1637  1-0
5. Peter Dullaart        1754 - L. van Dalen       1840  0-1
6. Anton Spronk          1648 - J. Vos             1606  1-0
7. René de Korte         1607 - A. Compagnie       1595  1-0
8. Mart Pol              1580 - E. Velders         1568  1-0
Vernieuwd derde team bijt spits af met overwinning
door Hans Thuijls

Na het kampioenschap van het derde team vorig jaar moest het team dit jaar vernieuwd worden. Dit omdat Hans Thuijls en René de Korte het tweede team hebben versterkt (dat door het kampioenschap van het derde was gepromoveerd) en Bart Koeweiden (tijdelijk gestopt als vaste speler) en Henk Renger (verhuisd naar Amsterdam) waren vertrokken. Geen nood: Sebo Nienhuis en de nieuwe teamcaptain zijn gebleven en samen met Peter Pouw, Jacob Bolderman, Jan Groters en Erwin Oosterbeek is het wederom een goed team.

Voor de eerste wedstrijd, uit tegen PSV DoDO 3 op dinsdag 17 oktober in Putten was Jan Groters verhinderd, maar gelukkig kon Bart Koeweiden voor hem invallen. Bart startte uitstekend door in een half uur van zijn tegenstander te winnen. Ook Peter en Sebo wonnen, waarna door de remise van Jan Hartsuiker de wedstrijd in de tas zat. Jacob en Erwin verloren, zodat de eindstand op 3˝-2˝ voor ESV kwam. Een goede start derhalve!

   PSV DoDO 3          1558 - Ede 3            1607 2˝-3˝
1. Arie Teeuwen        1673 - Peter Pouw       1683  0-1
2. Migchel Dirksen     1493 - Sebo Nienhuis    1633  0-1
3. Wouter van Zelderen 1587 - Bart Koeweiden   1684  0-1
4. Ab Vos              1503 - Jan Hartsuiker   1638  ˝-˝
5. Peter Teune         1646 - Jacob Bolderman  1475  1-0
6. Carine van Beek     1444 - Erwin Oosterbeek 1526  1-0
   Ede 4               1347 - Dodewaard 2     1559  ˝-5˝
1. Roelof van der Meer 1520 - A. van Ommeren  1567  0-1
2. Kim-Nhat Pham       0000 - J. Vermeer      1497  ˝-˝
3. Herman Haasjes      1325 - H. Reintsema    1534  0-1
4. Gerrit Bouw         1299 - J.M. Fintelman  1559  0-1
5. Riet de Mol         1282 - R. Hovestad     1533  0-1
6. Herman Bouter       1310 - J. Bitter       1663  0-1