OSBO Clubcompetitie 2007/2008
 
Verslagen

Resultaten per team en individueel

Eerste team 

Klasse 1A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Veenendaal 2 11 34 xx 4 4 4 5 4 7 5 K 2. SMB 3 11 33 4 xx 4 4 4 6 5 5 P 3. Ede 1 9 31 4 4 xx 1 4 4 6 7 4. De Toren 2 j 8 33 3 4 6 xx 3 4 4 7 5. ASV 5 8 29 2 3 3 5 xx 4 5 5 6. Schaakstad 5 6 26 4 2 4 3 3 xx 4 5 7. Bennekom 2 3 22 1 2 2 4 2 3 xx 6 D 8. SMB 4 0 14 2 3 1 3 3 1 xx D Ede 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Cor van Ingen 0 1 1 1 - 1 6 4 1870 2111 +1,9 2. Sjoerd Meijer - 1 1 - 0 5 3 1833 1913 +0,5 3. Martin Roseboom - 1 0 0 6 2 1892 1757 -0,5 4. Ronald Klaassen 1 0 0 0 1 - 0 6 2 1775 1663 -0,9 5. Willem Slagter 1 1 1 0 7 4 1804 1966 +1,5 6. Ewout Fakkel 0 - - - - 3 1 1662 7. Hans Renken 0 - 1 0 6 2 1758 1621 -1,0 8. Willem de Wilde 0 - - - - - 2 1722 1659 -0,1 9. John Zandvliet 1 1 - 1 0 1 6 4 1752 1941 +1,5 10. Hans Thuijls - - 1 - - 3 2 1720 1843 +0,5 11. Bas West 1 1 - 0 1 0 1 6 4 1779 1865 +0,7 Klasse 2B Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. De Toren 3 13 35 xx 4 4 5 7 4 5 4 K 2. Elster Toren 1 12 32 3 xx 4 4 4 6 5 4 P 3. Wageningen 3 11 36 4 3 xx 5 5 4 6 7 4. De Cirkel 1 6 31 2 3 3 xx 3 6 5 7 5. Veenendaal 3 6 24 1 3 3 4 xx 3 4 4 6. PSV-DoDO 2 4 23 3 2 3 1 4 xx 4 3 7. Ede 2 2 24 2 3 1 2 3 3 xx 7 D 8. Pallas 3 2 17 3 3 1 3 4 xx D Ede 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Hans Thuijls 0 0 - 1 0 0 1 6 2 1720 1684 -0,3 2. Hans van de Weteringh 0 0 0 1 7 2 1752 1690 -0,6 3. Peter Dullaart 0 1 1 0 1 7 4 1766 1750 -0,1 4. Dick Krijgsman - 0 0 0 0 1 6 1 1650 1574 -0,6 5. Jos van Raan - 0 0 - - - 3 1732 1468 -1,0 6. Gert Jan van der Meulen - - - 1 - - - 1 1 1796 1908 +0,3 7. Sebo Nienhuis 1 1 - 1 1 6 5 1648 1976 +2,5 8. Walter Pol 1 0 - 1 6 3 1613 1706 +0,8 9. Jan Hartsuiker 0 0 0 0 0 1 7 1 1629 1398 -1,9 10. Mart Pol 0 - 0 0 0 1 1 6 2 1618 1526 -0,7 11. Klaas Kos - - - - - - 1 1485 Klasse 4F Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Mook 2 13 26 xx 4 3 3 4 3 3 4 K 2. De Toren 8 12 29 2 xx 4 4 5 4 4 6 P 3. Sleutelzet 1 8 26 2 2 xx 2 3 5 5 5 4. Ede 3 8 23 2 2 4 xx 4 4 4 1 5. UVS 5 5 19 2 2 1 xx 4 3 6 6. SMB 8 5 16 3 2 1 2 xx 3 3 7. ASV 10 3 16 2 2 2 3 2 xx 3 8. Dodewaard 3 2 12 1 0 1 4 0 2 2 xx Ede 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Jan Groters 0 - 0 1 6 2 1497 1504 +0,0 2. Jacob Bolderman 1 0 0 1r 0 7 3 1468 1349 -1,5 3. Peter Jonker 0 - - 1 5 2 1401 1434 +0,2 4. Herman van Scherrenburg 0 1 1 1 7 4 1450 1482 +0,3 5. Roelof van der Meer 0 1 1 0 1 7 4 1368 1372 -0,2 6. Riet de Mol - 0 0 - - - - 2 0 1287 1087 -0,7 7. Arnold van den Berg 0 - 1 1 1 1 6 4 1359 1540 +1,4 8. Herman Haasjes - - 1 1 - - - 2 2 1288 1634 +0,7

Wedstrijdrooster

Eerste team (1e klasse A):
do 18 okt  ESV 1           - Veenendaal 2     4-4
di 13 nov  Schaakstad 5    - ESV 1            4-4
do 13 dec  ESV 1           - Bennekom 2       6-2
di 15 jan  SMB 3           - ESV 1            4-4
do 14 feb  ESV 1           - SMB 4            7-1
vr 14 mrt  De Toren 2 j    - ESV 1           6-1
vr 11 apr  ASV 5           - ESV 1           3-4
De slotronde is bij De Toren

Tweede team (2e klasse B):
do 18 okt  Veenendaal 3    - ESV 2           4-3
do 15 nov  ESV 2           - De Toren 3      2-5
do 13 dec  Wageningen 3    - ESV 2           6-1
do 17 jan  ESV 2           - PSV DoDO 2      3-4
do 14 feb  Elster Toren 1  - ESV 2            5-3		
do 13 mrt  ESV 2           - De Cirkel 1     2-5
do 17 apr  Pallas 3        - ESV 2            -7
De slotronde is bij Wageningen

Derde team (4e klasse F):
do 18 okt  ESV 3           - De Toren 8       2-4
ma 12 nov  Dodewaard 3     - ESV 3           4-1
do 13 dec  ESV 3           - Mook 2          2-3
di 15 jan  SMB 8           - ESV 3           1-4
do 14 feb  ESV 3           - UVS 5           4-1
do 20 mrt  ASV 10          - ESV 3            2-4
di 15 apr  De Sleutelzet   - ESV 3            2-4
De slotronde is bij ASV

j = jeugdteam

Teamindeling

ESV 1 (1e klasse):      ESV 2 (2e klasse):      ESV 3 (4e klasse):
Sjoerd Meijer TL        Peter Dullaart          Peter Jonker
Martin Roseboom         Hans van de Weteringh   Jacob Bolderman
Cor van Ingen           Dick Krijgsman          Jan Groters
Ronald Klaassen         Jos van Raan            Arnold van den Berg
Hans Renken             Mart Pol TL             Herman Haasjes
Willem Slagter          Walter Pol              Roelof van der Meer TL
John Zandvliet          Jan Hartsuiker          Riet de Mol
Bas West                Sebo Nienhuis           Herman van Scherrenburg
Hans Thuijls            Hans Thuijls *
TL = teamleider
* Hans Thuijls is als negende speler van het eerste ook voor het tweede inzetbaar.