OSBO Clubcompetitie 2009/2010
 
Verslagen

Op de OSBO-site, www.osbo.nl, is alle verdere informatie te vinden, inclusief de uitslagen en standen.

Resultaten per team, individueel en teamindeling

ESV 1

Programma ESV 1 (Promotieklasse):
za 26/9	: ESV 1 - ASV 4 2-5
za 31/10: De Toren 2 - ESV 1 6-2
za 21/11: ESV 1 - PSV-DoDO 1 2-5
za 12/12: Zutphen 1 - ESV 1 4-3
za 9/1	: UVS 2 - ESV 1 5-3
za 6/2	: ESV 1 - Bennekom 1 2-5
za 6/3	: De Toren 3 - ESV 1 5-3
za 27/3	: ESV 1 - ZSG 1 1-6
za 17/4	: VDS 1 - ESV 1 3-4   (slotronde bij UVS)

Stand:

Promotieklasse Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 1. UVS 2 15 43 x 5 5 2 4 5 6 4 5 5 2. PSV/DoDO 13 41 2 x 5 2 4 6 4 5 5 5 3. ZSG 13 40 3 2 x 6 4 5 4 4 4 6 4. Bennekom 12 41 5 6 2 x 3 4 5 3 6 5 5. ASV 4 9 37 3 4 3 4 x 3 5 4 3 5 6. De Toren Arnhem 2 8 37 3 1 3 3 5 x 3 5 6 6 7. De Toren Arnhem 3 8 35 2 3 3 2 3 5 x 5 5 5 8. VDS 6 32 4 2 4 5 3 2 2 x 5 3 9. Zutphen 4 27 2 2 3 2 4 1 3 3 x 4 10. Ede 2 25 3 2 1 2 2 2 3 4 3 x

Individuele resultaten: Ede 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Sjoerd Meijer 0 0 0 0 - 8 2 1840 1780 -0,7 2. Willem Slagter 0 0 - 0 - - 0 0 6 1790 1548 -1,3 3. Cor Van Ingen - 0 0 0 0 - 7 1 1873 1706 -1,5 4. Gert-Jan Van der Meulen - - - - - - - - 1 1752 1963 +0,3 5. Martin Roseboom 0 0 1 0 0 - 8 2 1888 1702 -1,8 6. Ronald Klaassen 0 0 - 0 - 1 - 6 2 1790 1732 -0,5 7. Bart Koeweiden - - - - - - - - 1 1 1 1725 1955 +0,6 8. Ewout Fakkel - - 0 - - - - - - 1 0 1758 1658 -0,3 9. Bas West 1 1 - 0 0 8 4 1815 1830 +0,2 10. John Zandvliet 0 0 - 1 0 0 0 8 2 1779 1657 -1,2 11. Hans Thuijls - - - - - 1 - - 2 1 1724 1941 +0,6 12. Alfred Gaasbeek - - - - - 0 - - - 1 0 1720 13. Willem De Wilde 1 1 1 0 0 1 9 5 1769 1862 +1,2 14. Hans Renken - 0 0 - 1 0 - 6 2 1766 1678 -0,3

ESV 2

Programma ESV 2 (2e klasse C):
ma 12/10: UVS 3 - ESV 2  3-5
do 12/11: ESV 2 - PSV-DoDO 2 5-3
do 10/12: Veenendaal 3 - ESV 2 3-5
do 14/1	: ESV 2 - Schaakstad 5
ma 8/2	: Voorst 2 - ESV 2 3-4
do 11/3	: ESV 2 - Ugchelen 6-2
do 8/4	: De Cirkel 1 - ESV 2 5-2 (slotronde bij ESV)

Stand: Klasse 2C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. De Cirkel 14 39 x 5 5 4 5 5 5 7 2. Ede 2 12 33 2 x 5 4 5 5 5 6 3. PSV/DoDO 2 8 31 2 3 x 3 6 4 4 7 4. Voorst 2 8 27 3 3 4 x 2 4 4 4 5. UVS 3 7 27 2 3 2 6 x 4 4 5 6. Veenendaal 3 5 27 3 3 3 3 4 x 4 6 7. Schaakstad 5 2 25 2 3 3 3 3 3 x 6 8. Ugchelen 0 13 2 1 3 2 2 2 x

Individuele resultaten: Ede 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Hans Thuijls 1 1 1 7 5 1724 1905 +1,7 2. Bart Koeweiden - - - - 0 1 0 3 1 1725 1629 -0,4 3. Gert-Jan Van der Meulen 1 1 1 1 1 0 7 5 1752 1912 +1,0 4. Peter Dullaart 1 1 1 1 1 0 7 5 1779 1937 +1,4 5. Dick Krijgsman - - - 0 4 1 1616 1625 +0,0 6. Jos Van Raan - 0 1 6 3 1729 1650 -0,5 7. Mart Pol 1 0 0 0 7 2 1619 1537 -0,8 8. Sebo Nienhuis 0 0 - 1 - 1 5 2 1716 1659 -0,4 9. Anton Spronk 0 0 1 1 0 1 - 6 3 1609 1595 -0,6 10. Jan Hartsuiker - 1 - 1 - 1 - 3 3 1590 1802 +0,6 11. Henk Renger - - - - - - 1 1588 1647 +0,1

ESV 3

Programma ESV 3 (4e klasse D):
vr 16/10: ESV 3 - jeugdteam N-W Veluwe  2-4
do 12/11: Veenendaal 4 - ESV 3 1-5
do 10/12: ESV 3 - Rhenen 2 3-3
ma 11/1	: Bennekom 4 - ESV 3 2-3
do 11/2	: ESV 3 - Wageningen 6 2-4
do 11/3	: Veenendaal 5 - ESV 3 2-4
vr 9/4	: ESV 3 - De Toren 9 (slotronde bij N-W Veluwe)

Stand: Klasse 4D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 1. Rhenen 2 10 23 x 4 2 3 3 3 3 4 2. jeugdteam N-W Veluwe 9 24 2 x 4 4 2 4 4 3 3. Wageningen 6 8 22 3 1 x 2 1 4 4 5 4. Veenendaal 4 8 19 2 2 3 x 3 1 3 3 5. Veenendaal 5 7 22 3 4 4 2 x 2 2 4 6. Ede 3 7 21 3 2 2 5 4 x 1 3 7. De Toren Arnhem 9 4 18 2 1 2 2 3 4 x 2 8. Bennekom 4 3 17 2 3 1 2 2 2 4 x

Individuele resultaten: Ede 3 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR W-We 1. Jan Groters 0 - 0 1 1 0 6 2 1510 1438 -0,6 2. Henk Renger 1 1 - - - - - 2 2 1588 1724 +0,5 3. Klaas Kos - 1 0 1 6 3 1561 4. Jacob Bolderman 0 1 1 0 - 6 3 1431 1464 +0,7 5. Peter Jonker - 1 1 1 0 6 4 1412 1624 +1,1 6. Harmen Wildenbeest 0 - - - - - - 1 0 1486 1137 -0,9 7. Arnold Van de Berg - 1 0 0 0 0 6 1 1419 1219 -1,0 8. Roelof V/d Meer 1 1 0 7 4 1348 1497 +0,8 9. Herman Van Scherrenburg - - - - - - 1 1354 1347 -0,0 10. Herman Haasjes 0 - - - - - - 1 0 1266 1034 -0,6