OSBO Clubcompetitie 2011/2012
 
Verslagen

Resultaten ESV 1

   Klasse 1B        Mp  Bp   1   2   3   4   5   6   7   8
1. Veenendaal 2     13  37   x   4   6½  6   5½  4½  6   4½
2. De Elster Toren  10  34½  4   x   7½  5½  5   5   4   3½
3. De Cirkel         8  24   1½   ½  x   2½  4½  4½  4½  6
4. SMB 2             7  27   2   2½  5½  x   4½  4   3½  5
5. Rokade            6  27   2½  3   3½  3½  x   4½  5½  4½
6. ASV 5             5  27½  3½  3   3½  4   3½  x   5   5
7. Edese SV          5  25   2   4   3½  4½  2½  3   x   5½
8. Het Kasteel 2     2  22   3½  4½  2   3   3½  3   2½  x
                      
    Edese SV                 1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp  KNSB  TPR   W-We
1.  Martin Roseboom          1  -  ½  1  0  1  ½  6  4   1866  1990  +1,0
2.  Sjoerd Meijer            0  0  1  1  ½  1  1  7  4½  1864  1996  +1,3
3.  John Zandvliet           1  ½  0  0  0  0  ½  7  2   1790  1721  -0,7
4.  Ronald Klaassen          0  ½  0  0  0  0  ½  7  1   1806  1515  -2,4
5.  Willem Slagter           0  0  0  1  0  ½  ½  7  2   1781  1712  -0,6
6.  Cor van Ingen            ½  1  ½  0  1  ½  -  6  3½  1798  1861  +0,5
7.  Hans Renken              -  -  0  -  ½  ½  1  4  2   1768  1718  -0,2
8.  Gert-Jan van der Meulen  -  -  -  -  -  -  ½  1  ½   1753  1670  -0,1
9.  Bart Koeweiden           0  0  -  -  ½  -  -  3  ½   1690  1362  -1,2
10. Frank Buunk              1  -  -  1  -  -  1  3  3   1655  1994  +1,6
11. Willem de Wilde          -  ½  0  0  -  1  -  4  1½  1793  1681  -0,6
12. Hans Thuijls             -  ½  -  -  -  -  -  1  ½   1657  1737  +0,1

Resultaten ESV 2

   Klasse 2C            Mp  Bp   1   2   3   4   5   6   7   8
1. WDC                  10  33   x   4   6   4   3½  4½  5½  5½
2. UVS 3                10  30   4   x   4   5½  4½  5½  2   4½
3. Variant               8  30½  2   4   x   4½  3   4   6½  6½
4. De Toren Arnhem 4 j   7  29½  4   2½  3½  x   4   4   6½  5
5. Koningswaal           7  28½  4½  3½  5   4   x   3   6   2½
6. Edese SV 2            6  27   3½  2½  4   4   5   x   4   4
7. Zutphen 2             5  22   2½  6   1½  1½  2   4   x   4½
8. Doetinchem 2          3  23½  2½  3½  1½  3   5½  4   3½  x
                      
    Edese SV 2               1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp  KNSB  TPR   W-We
1.  Hans Thuijls             -  ½  0  1  0  ½  1  6  3   1657  1882  +1,7
2.  Peter Dullaart           1  0  1  ½  1  0  1  7  4½  1748  1883  +0,7
3.  Gert-Jan van der Meulen  0  0  ½  0  ½  1  -  6  2   1753  1664  -0,7
4.  Dick Krijgsman           ½  -  ½  1  ½  ½  -  5  3   1600  1744  +1,0
5.  Anton Spronk             1  ½  ½  -  -  -  0  4  2   1609  1699  +0,5
6.  Jos van Raan             ½  0  ½  0  1  ½  ½  7  3   1698  1644  -0,5
7.  Sebo Nienhuis            0  ½  ½  1  0  ½  1  7  3½  1686  1644  -0,4
8.  Mart Pol                 1  1  0  0  1  0  0  7  3   1567  1483  -0,6
9.  Peter Jonker             -  -  -  -  -  -  0  1  0   1493  1372  -0,3
10. Harmen Wildenbeest       -  -  -  -  1  -  -  1  1   1447  1710  +0,7
11. Jan Hartsuiker           0  0  -  ½  -  1  ½  5  2   1566  1385  -1,2

Resultaten ESV 3

   Klasse 4D      Mp  Bp   1   2   3   4   5   6   7   8
1. Zutphen 3      11  26½  x   3½  1   5   3   4½  4½  5
2. Edese SV 3     10  28   2½  x   4   2   3½  5½  6   4½
3. VSG 4          10  27   5   2   x   2   3½  5½  4½  4½
4. Rhenen 2       10  24½  1   4   4   x   4   4   2½  5
5. De Cirkel 4     5  21½  3   2½  2½  2   x   3   5½  3
6. Schaakstad 8    5  14½  1½   ½   ½  2   3   x   3½  3½
7. Voorst 3 j      4  13   1½  0   1½  3½   ½  2½  x   3½
8. Bennekom 4      1  12   1   1½  1½  1   3   2½  2½  x

    Edese SV 3               1  2  3  4  5  6  7  Ap Bp  KNSB  TPR   W-We
1.  Peter Jonker             0  1  -  1  -  1  1  5  4   1493  1610  +0,7
2.  Alfred Gaasbeek          -  0  1  -  0  -  -  3  1   1323  
3.  Jan Groters              1  0  ½  ½  1  1  0  7  4   1477  1408  +0,1
4.  Arnold van de Berg       -  -  1  1  0  -  0  4  2   1430  1336  -0,9
5.  Herman van Scherrenburg  0  0  0  1  ½  1  1  7  3½  1415  1261  -0,5
6.  Roelof v/d Meer          1  ½  1  1  1  1  1  7  6½  1381  1615  +0,9
7.  Klaas Kos                0  1  1  1  1  1  -  6  5   1329  1656  +1,1
8.  Harmen Wildenbeest       -  -  -  -  -  -  1  1  1   1447  1490  +0,1
9.  Herman Haasjes           0  -  -  -  -  1  -  2  1   1237  1474  -0,2

Vierde ronde Osbo Competitie

 	Edese SV 1		1794	-	De Elster Toren5	1841	 	 	 
1.	Meijer,S.T.(Sjoerd)	1864	-	Remmerts,J.(John)	1951		1	-	0
2.	Roseboom,M.W.J.(Martin)	1866	-	Groenhuis,M.P.(Marc)	1919	1	-	0
3.	Klaassen,R.(Ronald)	1806	-	Ginkel van,J.(John)	1869	0	-	1
4.	Zandvliet,J.W.C.(John)	1790	-	Brouwer,S.G.M.A.(Stefn)1880	0	-	1
5.	Ingen van,C.I.(Cor)	1798	-	Hartman,E.(Eric)	1856		0	-	1
6.	Slagter,W.(Willem)	1781	-	Meyer,T.W.J.(Theo)	1854	1	-	0
7.	Buunk,F.(Frank)	1655		-	Delhaye,J.(Jan)		1687	1	-	0
8.	Wilde de,W.(Willem)	1793	-	Martens,W.(Wiely)	1715		0	-	1
								
								
 	De Toren Arnhem 4j	1547	-	Edese SV 2	1659	 	 	 
1.	Onzen van,B.T.(Bart)	2005	-	Thuijls,J.M.P.(Hans)	1657	0	-	1
2.	Willigen van,S.W.(Sjoerd)1837	-	Dullaart,P.J.(Peter)	1748		-	
3.	Hoorn van,F.M.J.(Frank)	1598	-	Meulen van der,G.J.(Gert-J)1753	1	-	0
4.	Naber,M.E.(Maureen)	1475	-	Krijgsman,D.(Dick)	1600	0	-	1
5.	Wolters,A.C.P.(Alec)	1551	-	Raan van,J.M.(Jos)	1698	1	-	0
6.	Naber,Q.A.(Quirine)	1407	-	Nienhuis,S.C.(Sebo)	1686	0	-	1
7.	Hoorn van,G.J.R.(Geert)	1241	-	Pol,M.(Mart)		1567	1	-	0
8.	Goldsmid,N.(Noah)	1261		-	Hartsuiker,J.(Jan)	1566		-	
								
								
 	Schaakstad 8	1245		-	Edese SV 3	1421	 	 	 
1.	Brattinga,N.M.(Nanno)	1276	-	Jonker,P.(Peter)	1493		0	-	1
2.	Bals ter,M.(Maarten)	1371	-	Groters,J.G.(Jan)	1477			-	
3.	Tramper,J.C.(An)	1291		-	Berg van de,A.(Arnold)	1430	0	-	1
4.	Meulen van der,E.(Ed)	1152	-	Scherrenburg van,H.(Herman)1415	0	-	1
5.	Kranenbarg,J.(Jan)	1136	-	Meer v/d,R.(Roelof)	1381	0	-	1
6.	Pieterse,C.(Kees)	 		-	Kos,K.C.(Klaas)		1329	0	-	1

Derde ronde Osbo Competitie


 	Veenendaal 2	1913	 	-	Edese SV	1808			6	-	2
1.	Veen van der,B.K.(Benno)1947	-	Roseboom,M.W.J.(Martin)	1866		-	
2.	Flohr,R.E.(Ron)	1896		-	Meijer,S.T.(Sjoerd)	1864	0	-	1
3.	Hovestadt,L.J.C.(Leo)	2085	-	Zandvliet,J.W.C.(John)	1790	1	-	0
4.	Burer,A.R.M.(Audry)	1846	-	Klaassen,R.(Ronald)	1806	1	-	0
5.	Brink van den,J.H.(Johan) 1823	-	Ingen van,C.I.(Cor)	1798		-	
6.	Flohr,D.R.(Dennis)	1952	-	Slagter,W.(Willem)	1781	1	-	0
7.	Flohr,M.R.(Marcel)	1861	-	Renken,H.(Hans)		1768	1	-	0
8.	Don,H.(Henk)	1896		-	Wilde de,W.(Willem)	1793	1	-	0
								
								
 	Edese SV 2	1665	 	-	WDC	1733			3	-	4
1.	Thuijls,J.M.P.(Hans)	1657	-	Kersten,J.(Jeroen)	1852	0	-	1
2.	Dullaart,P.J.(Peter)	1748	-	Mol de,P.W.(Piet)	1758		1	-	0
3.	Meulen van der,G.J.Gert-Jan1753	-	Berendsen,R.B.J.(Ron)	1743		-	
4.	Krijgsman,D.(Dick)	1600	-	Elfrink,J.(Jan)		1721		-	
5.	Spronk,A.W.(Anton)	1609	-	Tichelman,J.B.V.(Victor)1696		-	
6.	Raan van,J.M.(Jos)	1698	-	Peters,E.(Edwin)	1695			-	
7.	Nienhuis,S.C.(Sebo)	1686	-	Vleeming,P.G.(Patriek)	1702		-	
8.	Pol,M.(Mart)		1567	-	Teunissen,P.W.J.(Peter)	1698	0	-	1
								
								
 	Edese SV 3	1406	 	-	Bennekom 4	1450		4	-	1
1.	Gaasbeek,A.H.(Alfred)	 	-	Rave de,S.(Sjoerd)	1455	1	-	0
2.	Groters,J.G.(Jan)	1477		-	Schaaf v/d,S.		1445		-	
3.	Berg van de,A.(Arnold)	1430	-	Berg van den,J.(Jelle)	 	1	-	0
4.	Scherrenburg van,H.(Herman)1415	-	Nugteren,J.(Jaap)	 		0	-	1
5.	Meer v/d,R.(Roelof)	1381	-	Bonsma,A.(Auke)	 		1	-	0
6.	Kos,K.C.(Klaas)	1329		-	Versluis,M.(Wim)	 		1	-	0

Tweede ronde Osbo Competitie


 	ASV 5	1835	 		-	Edese SV	1772			5	 	3
1.	Wille,E.(Erik)	1973		-	Slagter,W.(Willem)	1781	1	-	0
2.	Weijsenfeld,M.R.(Martin)1939	-	Meijer,S.T.(Sjoerd)	1864	1	-	0
3.	Plomp,B.(Barth)	1964		-	Zandvliet,J.W.C.(John)	1790		-	
4.	Verhoef,R.A.J.(Ruud)	1748	-	Klaassen,R.(Ronald)	1806		-	
5.	Alfen van,M.F.(Rene)	1814	-	Ingen van,C.I.(Cor)	1798	0	-	1
6.	Marks,A.(Albert)	1774		-	Koeweiden,B.(Bart)	1690	1	-	0
7.	Boonstra,J.(Jacques)	1734	-	Wilde de,W.(Willem)	1793		-	
8.	Braam,M.C.J.(Marco)	1737	-	Thuijls,J.M.P.(Hans)	1657		-	
								
								
								
 	UVS 3	1787	 		-	Edese SV 2	1660		5	 	2
1.	Berlijn,E.(Elwin)	1952		-	Thuijls,J.M.P.(Hans)	1657		-	
2.	Wustefeld,K.L.(Klaus)	1865	-	Dullaart,P.J.(Peter)	1748	1	-	0
3.	Sewalt,J.S.(Justin)	1868	-	Meulen van der,G.J.     1753	1	-	0
4.	Hofman,L.E.A.G.(Lambert) 1827	-	Spronk,A.W.(Anton)	1609		-	
5.	Broeren,M.(Mathijs)	1707	-	Raan van,J.M.(Jos)	1698	1	-	0
6.	Leeuwen van,B.(Bart)	1692	-	Nienhuis,S.C.(Sebo)	1686		-	
7.	Krivec,M.J.P.(Marcel)	1711	-	Pol,M.(Mart)	1567		0	-	1
8.	Hooven van den,F.(Frans) 1671	-	Hartsuiker,J.(Jan)	1566	1	-	0
								
								
								
 	Zutphen 3	1345		- 	Edese SV 3	1419		3	 	2
1.	Venema,M.(Max)	1408		-	Jonker,P.(Peter)	1493		0	-	1
2.	List van der,S.(Sjef)	 	-	Groters,J.G.(Jan)	1477		1	-	0
3.	Talens,E.G.(Egbert)	1356	-	Gaasbeek,A.H.(Alfred)	 	1	-	0
4.	Koornneef,R.(Ronald)	1343	-	Scherrenburg van,H.	1415	1	-	0
5.	Eefting,J.(Jan)	1342		-	Meer v/d,R.(Roelof)	1381		-	
6.	Ham,P.B.J.(Paul)	1275		-	Kos,K.C.(Klaas)	1329		0	-	1

Eerste ronde Osbo Competitie

Klasse 1B

Veenendaal 2       - ASV 5                4 - 3
Edese SV           - De Cirkel            3 - 4
De Elster Toren    - Het Kasteel 2        3 - 4
Rokade             - SMB 2                3 - 4


Klasse 2C

Edese SV 2         - Variant              4  - 4
WDC                - Doetinchem 2         5 - 2
Koningswaal        - De Toren Arnhem 4 j  4  - 4
Zutphen 2          - UVS 3                6  - 2

Klasse 4D

Edese SV 3         - Rhenen 2             2  - 4
Bennekom 4         - Voorst 3 j           2 - 3
De Cirkel 4        - Schaakstad 8         3  - 3
VSG 4              - Zutphen 3            5  - 1