Rapidcompetitie ESV 2010
 

Eindstand na negen ronden

Ranking after round 9 of ESV Rapidcompetitie 2010
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Willem Slagter              7.5  47.5  38.00  37.0  1875 2053 +1.32
        4  Martin Roseboom             7.5  41.5  30.75  37.0  1795 1992 +2.10
  3.    2  Bas West                    7.0  44.0  31.00  34.0  1831 1964 +1.42
  4.   15  Sjoerd Meijer               5.0  50.0  30.75  29.0  1981 2497 +0.58
       18  Bart Koeweiden              5.0  48.5  30.50  23.0  1713 2425 +1.65
  6.    3  John Zandvliet              4.5  41.5  13.25  20.5  1809 1679 -1.62
  7.    6  Hans van de Weteringh       4.0  45.0  16.25  22.0  1717 1634 -0.66
       17  Peter Dullaart              4.0  44.5  17.25  19.0  1736 1680 -0.48
       19  Peter Jonker                4.0  42.0  19.50  16.0  1470 1609 +0.56
        5  Willem de Wilde             4.0  41.5  14.25  23.0  1784 1603 -2.21
        8  Mart Pol                    4.0  39.0  11.00  16.0  1573 1611 +0.49
 12.    7  Hans Thuijls                3.5  47.5  13.25  23.5  1700 1618 -1.00
       14  Gerrit Bouw                 3.5  35.5  16.00  16.5  0997  670 -0.11
 14.    9  Klaas Kos                   3.0  38.5  15.00  13.0  1559 1461 -0.38
       13  Riet de Mol                 3.0  32.0  12.25  12.0  1111  784 -0.22
 16.   10  Jan Hartsuiker              2.5  33.5   9.00  11.5  1552 1389 -1.26
 17.   11  Jacob Bolderman             2.0  38.0   6.50  10.0  1374 1320 -0.52
       16  Huub Grim                   2.0  31.5   5.75  13.0  1259 1268 +0.04
       12  Coen Groen                  2.0  28.0   9.00   5.0  1113  756 -0.39

Uitslagen

 Ranking and Games after round 9 of ESV Rapidcompetitie 2010
No.  PNo.  Name                          R1    R2    R3    R4    R5    R6    R7    R8    R9       Score
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Willem Slagter                8w1   6b1     =   4b   7w1   2w1   5b   3w1  19b1    0   7.5
        4  Martin Roseboom              11b1   7w1   3b1   1w   2b0   5w1   6b1   8w1  17w1    1   7.5
  3.    2  Bas West                      9b1   5w1  15w0  10b1   4w1   1b0  17w1   7b1   6w1    1   7.0
  4.   15  Sjoerd Meijer                   +   3w1   2b1     -     -     +     -     -     +    0   5.0
       18  Bart Koeweiden                  -     -     +   3w1  17b1   7b1     -     -     +   -1   5.0
  6.    3  John Zandvliet               10w1  15b0   4w0  18b0   8w1  11b1   7w   1b0  16w1    1   4.5
  7.    6  Hans van de Weteringh        13b1   1w0   9b1     -     -     +   4w0  11w1   2b0    0   4.0
       17  Peter Dullaart                  -     -     +   8b1  18w0  16w1   2b0   5w1   4b0    0   4.0
       19  Peter Jonker                    -     -     +     -     -     +  11w1  16b1   1w0    1   4.0
        5  Willem de Wilde              12w1   2b0   8w1   7w0  16b1   4b0   1w  17b0  11b   -1   4.0
        8  Mart Pol                      1b0  11w1   5b0  17w0   3b0  10b1  16w1   4b0   7w1   -1   4.0
 12.    7  Hans Thuijls                 14w1   4b0  10w1   5b1   1b0  18w0   3b   2w0   8b0   -1   3.5
       14  Gerrit Bouw                   7b0     +     =     -     -     +     -     -     +   -1   3.5
 14.    9  Klaas Kos                     2w0  12b1   6w0     -     -     +     -     -     +    1   3.0
       13  Riet de Mol                   6w0  10b0     +     -     -     +     -     -     +    0   3.0
 16.   10  Jan Hartsuiker                3b0  13w1   7b0   2w0  11b   8w0     -     -     +    0   2.5
 17.   11  Jacob Bolderman               4w0   8b0  12w1  16b0  10w   3w0  19b0   6b0   5w    1   2.0
       16  Huub Grim                       -     -     +  11w1   5w0  17b0   8b0  19w0   3b0    0   2.0
       12  Coen Groen                    5b0   9w0  11b0     -     -     +     -     -     +   -1   2.0
 

Algemene Informatie

Gespeeld wordt op de donderdagen 3, 10, en 17 juni 2010, in het clublokaal van de ESV, Rehoboth, Driehoek 11, Ede.
Per avond worden er drie ronden rapid (25 min. p.p.p.p) gespeeld.
Systeem: 9 ronden Zwitsers in n groep.
Aanvang elke avond om 20:00 uur.
Aanmelden aan de zaal tot 19:55 uur.
Deelname is gratis en staat open voor zowel ESV-leden als niet-leden.